تاریخ انتشار: ۰۹ آبا ۱۳۹۴

این شبکه خبری اشاره می کند که اهمیت این سفر آن است که نخستین حضور خارجی همسر او محسوب می شد و اولین عکسی است که وی در جریان دیدار با یک چهره خارجی در کشوری دیگر انتشار یافته است.

 

شبکه خبری “العربیه” با انتشار عکسی به سفر اخیر همسر “عبدالفتاح السیسی” رییس جمهوری مصر به بحرین اشاره کرده است. این شبکه خبری اشاره می کند که اهمیت این سفر آن است که نخستین حضور خارجی همسر او محسوب می شد و اولین عکسی است که وی در جریان دیدار با یک چهره خارجی در کشوری دیگر انتشار یافته است.

sisi3333(1)

به گزارش خرداد، العربیه با اشاره به سفر همسر سیسی به بحرین می نویسد:”بانوی اول مصر در نخستین حضورش در خارج از کشور این هفته به بحرین رفته است. این سفر در همراهی او با رییس جمهوری مصر در سفر به کشورهای خاورمیانه انجام شده است. ویدئوها و عکس هایی از ورود “انتصار عامر” به منامه در رسانه های بحرینی منتشر شده است. “عامر” از سوی همتای خود شاهزاده آل خلیفه مورد استقبال قرار گرفت”.

sisi2222

 

این شبکه خبری در پایان افزوده است که سیسی در بحرین با “ملک حمد بن عیسی آل خلیفه” پادشاه آن کشور دیدار خواهد کرد. انتشار تصویر همسر سیسی از آن رو مهم تلقی می شود که پیش تر جز حضور او در مراسم تحلیف سیسی در قاهره تصویر زیادی منتشر نشده بود.

sisisasl

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس