تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نخستین رالی گردشگری بانوان با هدف بازدید از مناطق گردشگری ایران و تقویت مهارت های رانندگی در میان زنان، با حضور علاقه مندان در روزهای دوم تا هفتم شهریور ماه امسال برگزار می شود.  به گزارش مهر، در نشست خبری این برنامه که با حضور متولیان این جشنواره در کاخ موزه ملت مجموعه سعدآباد […]

[ad_1]

نخستین رالی گردشگری بانوان با هدف بازدید از مناطق گردشگری ایران و تقویت مهارت های رانندگی در میان زنان، با حضور علاقه مندان در روزهای دوم تا هفتم شهریور ماه امسال برگزار می شود.

 به گزارش مهر، در نشست خبری این برنامه که با حضور متولیان این جشنواره در کاخ موزه ملت مجموعه سعدآباد برگزار شد، اولین شرط حضور در این رقابت ها داشتن گواهینامه رانندگی است.

مدیر کانون اتومبیلرانی استان تهران گفت: ضوابط سخت گیرانه ای برای شرکت در این مسابقه در نظر گرفته نشده و بانوان با حضور یک نقشه خوان و برخورداری از مهارت های اولیه راندن می توانند در این رقابت ها شرکت کنند.

اسلامی درباره جزییات این رقابت ها گفت: نقط شروع مسیر این مسابقات، موزه سعدآباد است و رانندگان بعد از گذر از استان البرز، قزوین ، در استان زنجان به پایان مسیر خواهند رسید. گفتنی است طبق برنامه ریزی متولیان برگزاری این رقابت ها، رانندگان می توانند در طی مسیر از  مناطق گردشگری منتخب بازدید کنند.

همچنین به گفته رقیه حاتمی پور نکته ای که در این رقابت ها مورد ارزیابی قرار می گیرد مهارت در رانندگی بانوان است و میزان سرعت، معیار انتخاب شرکت کنندگان به عنوان برنده نخواهد بود.

ثبت نام برای شرکت در این رقابت ها، تا یک هفته قبل از شروع جشنواره ادامه خواهد داشت. در حاشیه برگزاری رقابت های رالی، غرفه های کارآفرینی مختص بانوان در مجموعه سعدآباد برپا خواهد بود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس