تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴

حمید رسایی که چندی پیش برای آن‌چه که «سفر تبلیغی» خوانده، به هلسینکی فنلاند مسافرت کرده است، بدون پاسخ به ابهامات موجود درباره سفرش، دو عکس در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که وی را در حال سخنرانی برای تعداد معدودی از افراد در مرکز فرهنگی رسالت نشان می‌دهد، این در حالی‌است که حجت‌الاسلام خادمی […]

حمید رسایی که چندی پیش برای آن‌چه که «سفر تبلیغی» خوانده، به هلسینکی فنلاند مسافرت کرده است، بدون پاسخ به ابهامات موجود درباره سفرش، دو عکس در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که وی را در حال سخنرانی برای تعداد معدودی از افراد در مرکز فرهنگی رسالت نشان می‌دهد، این در حالی‌است که حجت‌الاسلام خادمی در ابتدای ماه مبارک رمضان برای تبلیغ به مرکز اسلامی رسالت واقع در هلسینکی فنلاند رفته است. رسایی در وب‌سایت خود عنوان کرده که این سفر به دعوت «بخش غیر دولتی» صورت گرفته، در حالی‌که مرکز اسلامی رسالت زیر نظر سفارت ایران در هلسینکی قرار دارد. 

رسایی

به گزارش گذارنیوز  رسایی در پست اینستاگرامی‌اش فیلمی را منتشر کرده که در حال سخنرانی است و افراد معدودی را نیز در یک مسجد(مرکز فرهنگی رسالت) نشان می‌دهد.

وی در این پست نوشته است: به لطف الهی مراسم شبهای قدر در جمع ایرانیان مقیم فنلاند در کنار برادران و خواهران افغانی، لبنانی، عراقی و تعداد از شیعیان فنلاند به خوبی و با معنویت و صفایی که معمولا در چنین جمع هایی هست برگزار شد. گاهی اوقات حضور یک ایرانی مومن و متعهد به اندازه چندین دستگاه عریض و طویل اداری در خارج از کشور تاثیر گذار است. آقای «بهمن پور» و همسر فنلاندی ایشان و دو پسر پرشور و انقلابی‌شان از جمله مصادیق این خانواده‌ها هستند. خدا همه خدمت‌گذاران به اسلام و انقلاب اسلامی را در هر کجا هستند، حفظ کند.

بهمن‌پور رییس هیئت امنای مرکز فرهنگی رسالت وابسته به سفارت ایران در هلسینکی فنلاند است که در پی شدت حملات هوایی عراق علیه کشورمان در سال ۱۳۶۷ به همراه همسر فنلاندی‌اش از ایران خارج و در کشور فنلاند اقامت گزید.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس