تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش «تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده » به عنوان اولین نمایش تلگرامی ایرانی از دوشنبه هشتم شهریور ماه در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. به گزارش آنا و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت […]

[ad_1]

نمایش «تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده » به عنوان اولین نمایش تلگرامی ایرانی از دوشنبه هشتم شهریور ماه در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

به گزارش آنا و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده» به نویسندگی محمود استاد محمد و کارگردانی شهرام گیل آبادی به عنوان اولین نمایش تلگرامی ایرانی از دوشنبه هشتم شهریورماه در پلاتواجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

نمایشنامه «تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده» نوشته زنده‌یاد محمود استاد محمد در سه بخش، ابتدا به زندگی فرخنده از کودکی تا مرگ، در بخش دوم به نبود نظم اجتماعی در جامعه باحضور انواع آدم ها اعم از فرهیختگان تا مردم کوچه و خیابان و در بخش سوم به موضوع ارتباط عاطفی پدر و فرزندی که پدر همه چیز را به فرزندانش می‌سپارد می‌پردازد. این در حالی است که شهرام گیل آبادی کارگردان این نمایش با سه طرح مدرن و تک پرده‌ای به گونه‌ای تعاملی از آموزه‌های ارتباط مستقیم با تماشاگر بهره می‌گیرد.

نمایش «تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده» برای اولین بار با همراهی تماشاچیان در گروه تلگرام و برقرای ارتباط با بازیگران نمایش به روی صحنه می‌رود.

این اثر نمایشی با بازی نوشین حسن زاده، رویا فلاحی، نازنین مهیمنی، شمسی صادقی و فریدون محرابی از دوشنبه ۸ شهریور ماه تا ۳۱ در پلاتو اجرای تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت از ۳۰مرداد ماه با مراجعه به سایت تیوال می‌توانند اقدام لازم را انجام دهند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس