تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

اولین اجرای نمایش «سپنج رنج و شکنج فرخنده» به کارگردانی شهرام گیل آبادی دوشنبه ۸ شهریور به هنرمندان مرحوم داوود رشیدی و محموداستادمحمد تقدیم می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی اثر، نمایش «سپنج رنج و شکنج فرخنده» که به نویسندگی مرحوم محمود استاد محمد به روایت زندگی فرخنده در سه پرده کودکی، […]


اولین اجرای نمایش «سپنج رنج و شکنج فرخنده» به کارگردانی شهرام گیل آبادی دوشنبه ۸ شهریور به هنرمندان مرحوم داوود رشیدی و محموداستادمحمد تقدیم می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی اثر، نمایش «سپنج رنج و شکنج فرخنده» که به نویسندگی مرحوم محمود استاد محمد به روایت زندگی فرخنده در سه پرده کودکی، جوانی و میانسالی و مرگ می‌پردازد پیش ازاین در هفته بزرگداشت این هنرمند در قالب جدیدی از اجرا و نمایشنامه‌خوانی توسط شهرام گیل آبادی در تئاتر شهر روی صحنه رفته بود و از دوشنبه ۸ شهریور ماه به مدت ۲۱ شب از ساعت ٢٠در تئاتر شهر برای عموم اجرا می‌شود.

در این نمایش بازیگرانی همچون فریدون محرابی، شمسی صادقی، رویا فلاح، نوشین حسن زاده و نازنین مهیمنی حضور دارند.

این نمایش هر شب با حضور یکی از چهره های برجسته هنری اجرا می شود و میهمانان سه شب اول اجرا به ترتیب مانا استاد محمد، مژده لواسانی و گلاره عباسی خواهند بود.

۵۰۸۵۰۲منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس