تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] البته من شنیده‌ام که هر یک از اعضای هیات مدیره استقلال یک نفر را کاندیدا کرده‌اند و متاسفانه یک روشی هم ایجاد شده که مدیران بازنشسته را به استقلال و پرسپولیس می‌آورند. این مسئله اصلا به نفع استقلال نیست. مدیرعامل سابق استقلال می‌گوید انتخاب شتابزده مدیرعامل جدید برای آبی‌ها به سود این تیم نیست. […]

[ad_1]

البته من شنیده‌ام که هر یک از اعضای هیات مدیره استقلال یک نفر را کاندیدا کرده‌اند و متاسفانه یک روشی هم ایجاد شده که مدیران بازنشسته را به استقلال و پرسپولیس می‌آورند. این مسئله اصلا به نفع استقلال نیست.

مدیرعامل سابق استقلال می‌گوید انتخاب شتابزده مدیرعامل جدید برای آبی‌ها به سود این تیم نیست.

سید کاظم اولیایی مدیرعامل سابق استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درپاسخ به این سوال که نظرش راجع به جدایی افشارزاده از استقلال چیست، عنوان کرد: به هیچ وجه دلم نمی‌خواست افشارزاده از استقلال برود چون او را فردی تلاشگر و دلسوز می‌دیدم. اگر او استعفا داده است، در انتخاب زمان استعفا بد سلیقگی کرده است. با این‌حال مهم این است که ببینیم چه اتفاقی بعد از این قرار است برای استقلال اتفاق بیفتد؟ تجارب چند سال گذشته نشان می‌دهد که انتخاب مدیران بی تجربه در حوزه فوتبال و ورزش در استقلال و پرسپولیس، موفق نبوده است. این افراد صدمات زیادی را به این دو تیم وارد کرده‌اند.

او افزود: باید بر اساس یک خرد جمعی مدیر استقلال را انتخاب شود. می‌شود این خرد را به اتحادیه مدیران یا مدیران سابق این حوزه ارجاع داد. اینکه دست در کوزه بیاندازیم و یک نفر را بیرون بیاوریم به نفع فوتبال ایران نیست. شاید یک مدیری در یک جایی موفق بوده باشد، این دلیل بر این نیست که او بتواند در حوزه فوتبال و در باشگاه بزرگی مثل استقلال موفق باشد.

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این سوال که شنیده شده شاید امروز(چهارشنبه) مدیرعامل جدید استقلال مشخص شود و نظر او در این‌باره چیست، عنوان کرد: البته من شنیده‌ام که هر یک از اعضای هیات مدیره استقلال یک نفر را کاندیدا کرده‌اند و متاسفانه یک روشی هم ایجاد شده که مدیران بازنشسته را به استقلال و پرسپولیس می‌آورند. این مسئله اصلا به نفع استقلال نیست. از طرفی در گذشته شاهد بوده‌ایم که عده‌ای از دوستان با شعار درآمدزایی و … وارد استقلال و پرسپولیس شده‌اند. یعنی با این ترفند خودشان را وارد ماجرا کرده‌اند و در نهایت هم چیزی جز بدهی انباشته به جای نگذاشته‌اند. من این عجله برای انتخاب مدیرعامل را به صلاح نمی‌دانم. امیدوارم دولت تدبیر و امید از تدبیر مناسبی جهت انتخاب مدیرعامل استقلال استفاده کند چرا که این باشگاه بیش از ۷۰ سال سابقه دارد و امید هواداران زیادی است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس