تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در پایان تمرین اولک که برای جایگزینی لوبانف در تمرین‌های پرسپولیس حضور یافته بود مورد توجه برانکو قرار نگرفته و به زودی ایران را ترک می‌کند. دروازه بان اوکراینی مدنظر سرخپوشان در تمرین این تیم حضور یافت تا برانکو ایوانکوویچ او را زیر نظر بگیرد. به گزارش “ورزش سه”، تمرین امروز پرسپولیس در حالی […]

[ad_1]

در پایان تمرین اولک که برای جایگزینی لوبانف در تمرین‌های پرسپولیس حضور یافته بود مورد توجه برانکو قرار نگرفته و به زودی ایران را ترک می‌کند.

دروازه بان اوکراینی مدنظر سرخپوشان در تمرین این تیم حضور یافت تا برانکو ایوانکوویچ او را زیر نظر بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”، تمرین امروز پرسپولیس در حالی برگزار شد که با توجه به جدایی الکساندر لوبانف و نیاز این تیم به دروازه بان، اولک که ۲۴ ساعت پیش به تهران آمده بود، در تمرین حضور یافت و زیر نظر برانکو و پانادیچ به تمرین پرداخت تا سرمربی کروات سرخپوشان نظر نهایی اش را برای عقد قرارداد با این دروازه بان اعلام کند.

او روز گذشته نیز با حضور در استادیوم آزادی جدال پرسپولیس برابر فولاد را در حالی تماشا کرد که کمتر کسی تصور می کرد گزینه مدنظر پرسپولیس در دروازه او باشد.

البته در پایان تمرین اولک که برای جایگزینی لوبانف در تمرین‌های پرسپولیس حضور یافته بود مورد توجه برانکو قرار نگرفته و به زودی ایران را ترک می‌کند.

 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس