تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست اورژانس کشور ضمن اشاره به گذشت ۴۰ سال از تاسیس اورژانس در ایران، بر لزوم توسعه مراکز و تکمیل ساختمان‌های مراکز فوریت‌های پزشکی تاکید کرد. به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی در کشور و با بیان اینکه مراسمی به همین […]

[ad_1]

سرپرست اورژانس کشور ضمن اشاره به گذشت ۴۰ سال از تاسیس اورژانس در ایران، بر لزوم توسعه مراکز و تکمیل ساختمان‌های مراکز فوریت‌های پزشکی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی در کشور و با بیان اینکه مراسمی به همین مناسبت در ۲۸ شهریور ماه برگزار می‌شود، گفت: ۴۰ سال از سالروز تاسیس اورژانس در کشور می‌گذرد و روز به روز بر میزان خدمات‌دهی اورژانس افزوده می‌شود.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: توسعه مراکز و تکمیل ساختمان‌های مرکز فوریت‌های پزشکی در سراسر کشور از جمله برنامه‌های اورژانس برای افزایش خدمت دهی به مردم است. تلاش ما نیز بر این است که از نظر ساختاری ارتقا پیدا کنیم؛ چراکه در این صورت می‌توان با تمرکز بیشتر در راستای برطرف کردن مشکلات پرسنل و خدمات اقدام کرد.

کولیوند افزود: از این فرصت برای تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم و ساعی اورژانس استفاده کرده و صمیمانه از تمامی عزیزانی که در راستای خدمت دهی به مردم و کاهش صدمات و حوادث تلاش می کنند، تشکر می‌کنم.

سرپرست اورژانس کشور تصریح کرد: می‌دانیم که در اورژانس مشکلاتی وجود دارد و تلاش ما در جهت کاهش مشکلات و افزایش امکانات و تجهیزات و در نهایت ارایه خدمات مطلوب به مردم است.

بنابر اعلام روابط عمومی اورژانس کشور، وی افزود: مرکز فوریت‌های پزشکی کشور، برای ارتقای اورژانس هوایی برنامه‌هایی دارد؛ چرا که استفاده از اورژانس هوایی مزیت‌هایی دارد که خدمت رسانی را تا حد مطلوب و قابل توجهی ارتقا می‌دهد.

کولیوند خاطرنشان کرد: کشور ما کشوری حادثه خیز است و به همین دلیل ضرورت دارد خود را برای مواقع بحرانی در حوزه‌های مختلف امدادرسانی تقویت کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس