تاریخ انتشار: ۰۷ خرد ۱۳۹۵

– مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: اورژانس این استان در طی دو ماه فروردین و اردیبهشت امسال پنج هزار و ۲۷۶ ماموریت انجام داد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
جواد مرادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان ماموریت در مدت مشابه پارسال چهار هزار و ۴۱۴ مورد بود.
وی تصریح کرد: تعداد ماموریت شهری امسال اورژانس این استان سه هزار و ۷۱۵ مورد، جاده ای یک هزار و ۳۱۱ مورد و بین مراکز ۲۵۰ مورد و تعداد مصدومین غیرتصادفی امسال چهار هزارو ۸۱ مورد و تصادفی نیز یک هزارو ۱۹۵ مورد بود.
مرادی اظهار کرد: این ماموریت ها در سال گذشته به ترتیب سه هزار و ۷۰ فقره، یک هزار و ۱۳۵ فقره و ۲۰۹ فقره و مصدومین غیرتصادفی و تصادفی نیز به ترتیب سه هزار و ۳۳۵ مورد و یک هزار و ۷۹ مورد بود.
وی یادآور شد: طی دو ماه نخست امسال دو هزار و ۴۶۴ مصدوم غیر تصادفی و یک هزار و ۲۰۷ مصدوم تصادفی به مراکز درمانی انتقال یافتند که این میزان در مدت مشابه پارسال به ترتیب دو هزار و ۲۳ و یک هزار و ۹۸ نفر بود.
وی یادآور شد: بیشترین موارد اورژانسی با ۳۹۷ مورد مربوط به بیماران قلبی، ۱۸۷ مورد تنفسی و ۱۸۵ مورد نیز سقوط از ارتفاع و سطح همطراز بود که پارسال این رقم به ترتیب ۳۰۸، ۱۶۷ و ۲۰۰ مورد بود.
مرادی افزود: در این مدت یک هزار و ۲۲۲ مورد ماموریت لغو شده که این رقم پارسال به تعداد ۹۹۱ مورد بود که به دلایل مختلف ازجمله ایجاد مزاحمت، ارائه آدرس اشتباه، خرابی یا وقوع تصادف آمبولانس اعزامی به محل حادثه، بوده است.
۵۹۷/۶۰۸۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس