تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اریک کانتور با بیان اینکه بهترین چیز برای اسرائیل یک آمریکای قدرتمند در برابر پوتین ، اردوغان و ایران است، اضافه کرد: به طور قطع باراک اوباما در مذاکراتش با ایران از خط قرمزها رد شد. به گزارش ایلنا به نقل از روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست، اریک کانتور رهبر پیشین اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا […]

[ad_1]

اریک کانتور با بیان اینکه بهترین چیز برای اسرائیل یک آمریکای قدرتمند در برابر پوتین ، اردوغان و ایران است، اضافه کرد: به طور قطع باراک اوباما در مذاکراتش با ایران از خط قرمزها رد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست، اریک کانتور رهبر پیشین اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا در گفت‌وگو با این روزنامه با انتقاد از سیاست‌های باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا در قبال رژیم صهیونیستی گفت: من بر این باورم که در طول هشت سال گذشته جامعه یهودیان آمریکا رئیس‌جمهوری را تجربه کرده‌اند که در بسیاری موارد آشکارا با رهبر اسراییل خصومت داشته است.


او اضافه کرد: به طور قطع باراک اوباما در مذاکراتش با ایران از خط قرمز رد شد.

کانتور موضع سختی علیه دولت اوباما در توافق هسته‌ای گرفت و گفت: این دولت با هم پیمانان ما در منطقه شفاف نبوده است قطعا یک رابطه‌ای بین بدهی ۴۰۰ میلیونی آمریکا به ایران که توسط دادگاه لاهه حکم داده شده است و آزادی چهار زندانی آمریکا وجود داشته که این دو اتفاق هم زمان با هم رخ داده است.

او گفت: بهترین چیز برای اسرائیل یک آمریکای قدرتمند در برابر پوتین ، اردوغان و ایران است.

کانتور در ادامه با اعلام حمایت از دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از وی خواست تا بیش‌تر حامی اسراییل باشد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس