تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس‌جمهور آمریکا ضمن انتقاد شدید از مصاحبه نامزد جمهوری‌خواه انتخابات با شبکه تلویزیونی دولت روسیه رئیس‌جمهور این کشور را با صدام مقایسه کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا از حضور «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا در شبکه تلویزیونی دولتی روسیه ملقب به «راشا تودی» و همچنین […]

[ad_1]

اوباما: ترامپ چاپلوس پوتین است/ پوتین شبیه صدام استکاخ سفید: بیماری کلینتون تاثیری در حمایت اوباما از وی ندارداوباما: ماهیت تهدیدها تغییر کرده/ به مبارزه در افغانستان ادامه می‌دهیمترامپ: پوتین رهبر بهتری نسبت به اوباماست۹ وعده انتخاباتی جالب ترامپ به مردم آمریکا

رئیس‌جمهور آمریکا ضمن انتقاد شدید از مصاحبه نامزد جمهوری‌خواه انتخابات با شبکه تلویزیونی دولت روسیه رئیس‌جمهور این کشور را با صدام مقایسه کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا از حضور «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا در شبکه تلویزیونی دولتی روسیه ملقب به «راشا تودی» و همچنین چاپلوسی وی برای «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه به‌شدت انتقاد کرد.

اوباما همچنین در یکی از زننده‌ترین اظهارات خود در مورد رئیس جمهور روسیه، پوتین را با «صدام حسین» مقایسه کرد.

رئیس جمهور آمریکا مصاحبه‌ای را که ترامپ با «لری کینگ» مجری برنامه «پالی تیکینگِ» شبکه راشا تودی انجام داده بود به باد انتقاد گرفت. این برنامه به‌صورت زنده پخش شد و ترامپ مصاحبه خود را به‌صورت تلفنی انجام داد.

اوباما در جمع هواداران «هیلاری کلینتون» در فیلادلفیا مدعی شد: «زمانی که مجری برنامه از ترامپ پرسید که چرا از پوتین خوشش می‌آید او پاسخ داد: او فرد قدرتمندی است و طبق نظرسنجی‌های اخیر توانسته است ۸۲ درصد آرا را به خود اختصاص دهد. خوب، صدام حسین هم ۹۰ درصد آرای یک نظرسنجی را برای خود جمع‌آوری کرده بود. اگر شما بتوانید رسانه‌ها را تحت کنترل خود قرار دهید، آزادی‌های مدنی را از بین ببرید، مخالفان و منتقدان خود را روانه زندان کنید می‌توانید آرای خوبی در نظرسنجی‌ها به‌دست آورید».

اوباما با اشاره به روابط گرم میان پوتین و ترامپ گفت: «او عاشق پوتین است. نامزد جمهوری‌خواهان از کسی تمجید می‌کند که به کشورهای کوچک‌تر حمله‌ور می‌شود، مخالفان خود را به زندان می‌اندازد، رسانه‌های روسیه را کنترل می‌کند و اقتصاد کشورش را به‌سوی رکود پیش می‌برد».

ترامپ هفته گذشته طی یک مصاحبه تلویزیونی با لری کینگ مجری یکی از برنامه‌های سیاسی شبکه تلویزیونی دولتی راشا تودی گفتگو کرده بود.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس