تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۵

رییس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری ان.بی.سی با انتقاد از دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا گفت: این مرد اطلاعات و دانش اولیه جهان را هم نمی‌داند و این ترسناک است. باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا در مصاحبه خود با برنامه “امروز” شبکه خبری ان.بی.سی گفت: دونالد ترامپ اطلاعات […]

IMG_۲۰۱۶۰۷۲۸_۱۴۳۷۴۸
رییس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری ان.بی.سی با انتقاد از دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا گفت: این مرد اطلاعات و دانش اولیه جهان را هم نمی‌داند و این ترسناک است.
باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا در مصاحبه خود با برنامه “امروز” شبکه خبری ان.بی.سی گفت: دونالد ترامپ اطلاعات اولیه چون تفاوت میان شیعه و سنی در خاورمیانه را هم نمی‌داند. این مساله من را می ترساند که رییس جمهوری آینده آمریکا حتی این اطلاعات پایه را هم ندارد.

اوباما که پیشتر به صورت مطمئن گفته بود ترامپ در انتخابات نوامبر پیروز نخواهد شد در این مصاحبه گفت که احتمال دارد وی برنده شود و گفت: هرچیزی ممکن است. به نظر می رسد که یک اتفاق احمقانه رخ می دهد. این طبیعت دموکراسی است مردم رای ‌می‌دهند و حرف خود را می‌زنند.

رئیس‌جمهور آمریکا درباره انتخاب ترامپ به عنوان نامزد جمهوری‌خواهان برای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: به نظر من هر کسی که پا در مبارزات انتخاباتی می گذارد اگر نگرانی نداشته باشد ( و بیش از حد از خود مطمئن باشد) ممکن است در نهایت شکست بخورد. بنابراین توصیه من به دموکراتها این است ، البته لازم نیست به هیلاری کلینتون چنین توصیه ای بکنم زیرا او این مسئله را خوب می داند، در هر حال توصیه من این است تا زمانی که همه رای ها به صندوق ریخته و شمارش شود نگران باشید، زیرا همانطور که می دانید یکی از خطراتی که در انتخابات وجود دارد این است که افراد چالش انتخابات را جدی نگیرند و در خانه بمانند و همین باعث شود نتیجه بر خلاف انتظارمان شود.

اوباما درباره پیروزی ترامپ و دستیابی وی به اسرار هسته‌ای گفت کدهای هسته‌ای به کنار، آنچه به نظر من وحشتناک است، رئیس جمهوری است که مسائل مربوط به کارش را نداند و تمایلی هم نداشته باشد آن را یاد بگیرد. اگر به همه کنفرانس‌های خبری یا به مناظراتش گوش کنید، سوالاتی درباره معلومات ابتدایی درباره جهان و اینکه سه گانه هسته‌ای چیست یا اینکه کشورها در کجا قرار دارند ، تفاوت سنی و شعیه در جهان اسلام چیست، اینها مسائلی هستند که او نمی داند و به نظر هم نمی رسد وقتی برای یادگیری آنها گذاشته باش

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس