تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۳۹۴

زمانی که بیست و هشتم آوریل سپاه پاسداران ایران کشتی شرکت مرسک را در تنگه هرمز توقیف کرد مسئولان آمریکایی از هر گونه اقدام ضد ایران خودداری کردند. لس آنجلس تایمز نوشت متحدان آمریکا در منطقه نگرانند آمریکا برای توافق هسته ای با ایران به آن ها پشت کند به گزارش گذارنیوز ، متحدان آمریکا […]

زمانی که بیست و هشتم آوریل سپاه پاسداران ایران کشتی شرکت مرسک را در تنگه هرمز توقیف کرد مسئولان آمریکایی از هر گونه اقدام ضد ایران خودداری کردند.

اوباما

لس آنجلس تایمز نوشت متحدان آمریکا در منطقه نگرانند آمریکا برای توافق هسته ای با ایران به آن ها پشت کند

به گزارش گذارنیوز ، متحدان آمریکا در خاورمیانه ( غرب آسیا) می گویند اقدامات اخیر آمریکا درباره ایران منجر به نگرانی این کشورها درباره این مسئله شده است که واشنگتن به خاطر توافق هسته ای با ایران به آنها پشت کند.

در سال دو هزارو دوازده میلادی، باراک اوباما رییس جمهور آمریکا در نامه ای به سران ایران گفت هر گونه تلاش برای بستن تنگه هرمز با اقدام شدید نظامی آمریکا روبرو خواهد شد.

با این حال زمانی که بیست و هشتم آوریل سپاه پاسداران ایران کشتی شرکت مرسک را در تنگه هرمز توقیف کرد مسئولان آمریکایی از هر گونه اقدام ضد ایران خودداری کردند.

آنها تنها این اقدام را محکوم کردند و چندین شناور برای همراهی شناورهای آمریکایی و انگلیسی اعزام کردند.

مسئولان آمریکایی گفتند واکنش آنها محتاطانه بود و بسیاری از منتقدان در منطقه و آمریکا گفتند شواهد زیادی وجود دارد که آمریکا به خاطر لطمه نزدن به مذاکرات درباره مسئله هسته ای ایران از هر گونه اقدامی خودداری کرده است.

احمد الاسد سیاست مدار برجسته لبنانی که مخالف کاهش اقدامات ضد ایرانی آمریکا است می گوید آنها می خواهند دل ایران را به دست بیاورند. آنها سرمایه گذاری زیادی صورت داده اند و قصد دارند هر کاری که ممکن است برای تحقق این مسئله صورت دهند حتی اگر شرایط منجر به پشت کردن آمریکا به دوستانش باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس