تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] درحالی که اهواز با گرمای بیش از ۵۰ درجه کشته می دهد اما مشهدی ها در یک روز بارانی زندگی می کنند.  به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، در ششمین روز از دومین ماه گرم تابستان ۹۵، بارش باران و وزش باد عصرگاهی گرمای تابستان در مردادماه مردم مشهد را غافلگیر کرد. تغییر محسوس […]

[ad_1]

درحالی که اهواز با گرمای بیش از ۵۰ درجه کشته می دهد اما مشهدی ها در یک روز بارانی زندگی می کنند. 

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، در ششمین روز از دومین ماه گرم تابستان ۹۵، بارش باران و وزش باد عصرگاهی گرمای تابستان در مردادماه مردم مشهد را غافلگیر کرد.

تغییر محسوس دمای هوا در مشهد در حالی رخ می‌دهد که اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از دیروز کاهش نسبی دما در اثر نفوذ جریانات مرطوب شمالی به استان را پیش‌بینی کرده بود.

همچنین اطلاعیه این سازمان پیش‌بینی افزایش ابرناکی، وقوع بارش‌های رگباری در سطح استان به‌ویژه نیمه شمالی و نواحی غربی را اعلام کرده و نسبت به بارش‌های رگباری توأم با رعدوبرق تا پایان هفته جاری و احتمال آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها هشدار داده است.

کارشناسان پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بیشترین حجم بارش‌های تابستانی در روزهای آینده در استان را در شهرستان‌های درگز، قوچان، کلات نادر، چناران، ارتفاعات بینالود، شمال سبزوار، جوین، جغتای، کوهسرخ و شمال و شمال غرب مشهد پیش‌بینی کرده‌اند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس