تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از خرم آباد، سید سعید شاهرخی در جلسه پدافند غیرعامل استان لرستان با موضوع تهدیدها و فرصتها افزود: پدافند غیرعامل یک اصل ضروری است که باید در تمامی امور دستگاه‌های اجرایی مورد توجه و پیگیری باشد. وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی، تجهیز و مانور درباره پدافند غیرعامل از اقدامات ضروری دستگاه‌های اجرایی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از خرم آباد، سید سعید شاهرخی در جلسه پدافند غیرعامل استان لرستان با موضوع تهدیدها و فرصتها افزود: پدافند غیرعامل یک اصل ضروری است که باید در تمامی امور دستگاه‌های اجرایی مورد توجه و پیگیری باشد.


وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی، تجهیز و مانور درباره پدافند غیرعامل از اقدامات ضروری دستگاه‌های اجرایی بشمار می‌رود، اظهار داشت: در این راستا ۱۲ کارگروه در استان تشکیل شده و کارگروه‌های تخصصی پدافند غیرعامل به صورت مستمر برگزار و برنامه زمان‌بندی ۶ ماهه دوم این کارگروه‌ها به اداره‌کل مربوطه ارسال شود.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تمامی طرح‌های عمرانی استان باید برنامه پدافند غیرعامل داشته باشند و اختصاص اعتبار به طرح های عمرانی برمبنای توجه به موضوع پدافند غیرعامل باشد.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: گسترش برنامه‌های پدافند غیرعامل در استان لرستان مورد توجه ویژه است و مصوبات و جهت‌گیری‌های این کارگروه‌ها باید بر مبنای اهداف و تحقق سند بالا دستی باشد.


وی اظهار داشت: داشتن طرح پدافند غیرعامل در فعالیت‌های عمرانی استان توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی پیگیری شود و توجه به حوزه پدافند غیر عامل یک بحث مهم و اجتناب‌ناپذیر است.


اظهار داشت: مسئله پدافند غیر عامل هیچ‌گاه نباید در ذهن، فکر و عمل مدیران مورد خدشه قرار گیرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس