تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] “کارول پیرسون” یکی از محققان برجسته مکتب “یونگ” پس از تحقیقات گسترده دریافت که ۱۲ انرژی در همه انسان ها وجود دارد که به کارگیری به جای گام اصلی شناخت نقاط قوت و ضعف در زندگی است. سنت اهدای کتاب در عصر ایران بعد از وقفه ای کوتاه، با قوت بیشتری ادامه می یابد؛ […]

[ad_1]

“کارول پیرسون” یکی از محققان برجسته مکتب “یونگ” پس از تحقیقات گسترده دریافت که ۱۲ انرژی در همه انسان ها وجود دارد که به کارگیری به جای گام اصلی شناخت نقاط قوت و ضعف در زندگی است.

سنت اهدای کتاب در عصر ایران بعد از وقفه ای کوتاه، با قوت بیشتری ادامه می یابد؛ قرار است این بار کتاب ارزشمند “زندگی برازنده من” را به کاربران فرهیخته عصر ایران هدیه دهیم.

مدیریت سایت آپارات نیز با رویکردی فرهنگی به این موضوع، اعلام آمادگی کرده است که دستکم تا پایان سال جاری، در اجرای این طرح مشارکت کند. بنابر این، کتاب هایی که امسال اهدا خواهند شد، با مشارکت پنجاه-پنجاه سایت عصر ایران و آپارات تأمین مالی می شوند که جا دارد از دغدغه مندی مدیران آپارات به ویژه برادران شکوری که در اجرای این طرح فرهنگی همراه ما هستند، صمیمانه تشکر کنیم.

* کتابی که این بار تقدیم تان می کنیم، توسط “بنیاد فرهنگ زندگی” منتشر شده است. این بنیاد به طور تخصصی در حوزه یونگ شناسی کاربردی فعالیت گسترده دارد.
مدیر این بنیاد، آقای سهیل رضایی هستند که با سخاوت تمام، کتاب های اهدایی این دوره را با قیمت تمام شده و حتی بدون یک ریال سود در اختیار عصر ایران قرار دادند.
همچنین اقدام زیباتری را انجام دادند و آن این که به همین مناسبت ۶۵ صفحه از کتاب را جهت نشر عمومی به طور رایگان در سایت شان قرار دادند تا مخاطبان بتوانند بعد از مطالعه آن صفحات، درباره تقاضای کتاب تصمیم بگیرند و نیز کسانی برنده قرعه کشی کتاب نمی شوند، دستکم بتوانند بهره ای از این کتاب ببرند. (لینک)

از ایشان و همکاران شان به خاطر این همراهی فرهنگی بسیار ارزشمند هم سپاسگزاریم و از ناشران دیگر هم دعوت می کنیم چنانچه کتاب ارزشمندی دارند، همکاری مشابهی با عصر ایران انجام دهند.

 * کتاب اهدایی کاملاً رایگان است و حتی هزینه ارسال هم دریافت نمی شود. فقط دو شرط اخلاقی داریم:
۱ – اگر کتاب را دریافت می کنند، حتماً آن را بخوانند.
۲ – بعد از خواندن کتاب، آن را هدیه دهند. اگر هم می خواهند کتاب را برای خودشان نگه دارند، کتاب دیگری را ولو ارزان تر به فرد دیگری هدیه دهند.

مهم این است که فرهنگ کتاب خواندن و اهدای کتاب را به کمک همدیگر رواج دهیم، هر کس به سهم خودش.

  معرفی اجمالی کتاب “زندگی برازنده من”


– یک احساس تلخ و منفی که رهایتان نمی  کند و حتی خواب را از چشم های  تان می  رباید
– رویا ها ، آدم  ها و رویدادهای  تکراری که شما را مستاصل کرده  اند این پرسش را در ذهن  تان می  آورد: “چرا مدام این رویا را می  بینم؟”، “چرا این اتفاق خاص (یا آدم هایی با ویژگی هایی یکسان) در زندگی ام ظاهر می شوند؟”
– ️بیماری های مختلف و مزمن جسمی که کیفیت زندگی شما را به شدت تحت تاثیر قرار داده و شاید دارو و درمان  های متعدد هم کمکی به بهبود آن ها نکرده اند
– ️احساس تنهایی و غمی که ناشی از بی  توجهی دیگران به شماست
– ️درگیری  های زناشویی که زندگی را به کام شما تلخ کرده و احساس می  کنید در رفع آن  ها ناتوان هستید
– ️مشکلات متنوعی که با فرزند خود دارید و نمی  دانید چگونه آن  ها را برطرف کرده و رابطه  تان را بهبود دهید

 * و پرسشی واحد که در تمام این موقعیت  ها و شرایط  مقابل چشمان  تان ظاهر میشود این است: “چرا؟”
دلیل این حس  ها، رویدادها، مشکلات جسمی، تنهایی، مشکلات زناشویی و فرزندپروری، و علت درماندگی من در برطرف کردن این ضعف ها چیست؟

 بر اساس نظریه پروفسور کارل گوستاو یونگ یکی از دلایل این درماندگی ها عدم آشنایی ما با انرژی  هایی است که در ناخودآگاه ما وجود دارند. رابطه ای که در کودکی با والدین  مان داشته ایم، نظام ارزشی خانواده و جامعه ای که در آن رشد کرده  ایم، تیپ شخصیتی ما عواملی هستند که در بکارگیری یا عدم بکارگیری این انرژی  ها تاثیرگذارند به گونه ای که باعث می شوند به این جمع بندی برسیم که برخی از این انرژی  ها برای زندگی بیهوده  اند و باید آن  ها را به کلی کنار گذاشت و برخی دیگر به شدت حیاتی هستند.

 خانم دکتر “کارول اس پیرسون” یکی از محققان برجسته پیرو مکتب یونگ پس از تحقیقات گسترده به این نکته دست یافت که ۱۲ انرژی در همه انسان ها وجود دارد که آشنایی و بکارگیری به جا و به فراخور موقعیت از هر کدام از آن  ها اصلی ترین و پایه  ای ترین گام جهت شناخت نقاط قوت وضعف در زندگی درونی و تاثیر آن در ایجاد فرصتها وآسیبهای بیرونی است.

وی بر همین اساس آزمون PMAI را طراحی و ارائه نمود که به فرد نشان می دهد میزان حضور هر کدام از این ۱۲ انرژی در او چقدر است و بنابراین در کجاها باید تعدیلی ایجاد نماید و کجاها ضعفی وجود دارد که باید تقویت شود. کتاب زندگی برازنده من که توسط انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی منتشر و در مدتی کوتاه به یازدهمین نوبت چاپ خود رسیده در کنار آزمون، شما را کاملا با این ۱۲ انرژی و جایگاه آن  ها در زندگی آشنا می  کند و شما را در یافتن مسیر حل مسائل  تان یاری می  دهد.

 *
هر چند مبلغ ۵ میلیون تومان بودجه تهیه و ارسال کتاب در نظر گرفته شده است اما ممکن است به دلیل کثرت تقاضاها، نتوانیم به همه متقاضیان کتاب هدیه دهیم و لذا قرعه کشی خواهیم کرد.کتاب بخوانیم و به هم هدیه دهیم ؛ به خاطر خودمان، آینده فرزندان مان و به خاطر ایران.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس