تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران، گفت: در روز مسابقات فوق سنگین داوران سر وزنه بردار ما را بریدند و به خوبی بلد بودند چه کار کنند. به گزارش ایسکانیوز، سجاد انوشیروانی پس از ناداوری صورت گرفته برای بهداد سلیمی، گفت:همه دیدند چه اتفاقی افتاد ،متاسفانه با درخواست ما برای دیدن دوباره صحنه مخالفت […]

[ad_1]

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران، گفت: در روز مسابقات فوق سنگین داوران سر وزنه بردار ما را بریدند و به خوبی بلد بودند چه کار کنند.

به گزارش ایسکانیوز، سجاد انوشیروانی پس از ناداوری صورت گرفته برای بهداد سلیمی، گفت:همه دیدند چه اتفاقی افتاد ،متاسفانه با درخواست ما برای دیدن دوباره صحنه مخالفت کردند و به آسانی سر ما را بریدند.
وی ادامه داد: حق ما را خوردند و متاسفانه دو دشمن فدراسیون ایران در هیات ژوری حضور داشتند و خیلی راحت حق سلیمی را خوردند.
سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران، گفت: آیان رییس فدراسیون جهانی می گوید من می دانم چه اتفاقی افتاده اما قانون حق رای را به هیات ژوری داده است.
وی تصریح کرد: نخواستند سومین مدال را به ما بدهند ،حرکت اول به درستی خطا بود اما حرکت دوم ما اصلا خطا نبود و ما می توانستیم مدال نقره بگیریم.
انوشیروانی، اظهار کرد: قطعا اعتراض رسمی می کنیم اما این اعتراض به بهداد سلیمی مدال نمی دهد. بهداد سلیمی که این همه سختی کشید حقش را خوردند و این انصاف نبود.

۶۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس