تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان از انهدام باند سارقان حرفه‌ای منازل با ۶۸ فقره سرقت در این شهرستان خبرداد. سرهنگ واحد نورمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: از مدتی قبل در پی وقوع چندفقره سرقت منزل در سطح منطقه، تیمی از ماموران در دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تشکیل و دستگیری سارقان را […]

[ad_1]

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان از انهدام باند سارقان حرفه‌ای منازل با ۶۸ فقره سرقت در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ واحد نورمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: از مدتی قبل در پی وقوع چندفقره سرقت منزل در سطح منطقه، تیمی از ماموران در دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تشکیل و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.


نورمحمدی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی شهرستان بهارستان با بررسی صحنه‌های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود به ۱۷ سارق حرفه‌ای سابقه دار در سطح منطقه مظنون شدند، گفت: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و  اطمینان از دست داشتن این افراد در سرقتها، با حکم مقام قضایی آنان را در عملیاتی پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.


وی با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، اظهار کرد: این افراد در بازجویی‌های پلیسی به عمل آمده، به ۶۸ فقره سرقت منزل اعتراف کردند که برایشان پرونده‌ای تشکیل شد و پس از تشکیل برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.


نورمحمدی با اشاره به این پرونده به شهروندان هشدار داد که از نگهداری وجوه نقد و طلا و جواهر به مقدار زیاد در منزل خود بپرهیزند و در مواقعی که مجبور به نگهداری موقت وجوه نقد و اشیاء قیمتی در منزل هستتد، از پنهان کردن آن در یک جا خودداری کرده تا حدامکان از گاوصندوق سالم و مطمئن استفاده کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس