تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۴
دستگیری زن مالخر;

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم( غرب استان تهران) از دستگیری سارقان حرفه ای که اقدام به کیف قاپی از شهروندان می کردند، خبر داد.

به گزارش گذارنیوز  سرهنگ جعفر علیزاده ، گفت: ماموران کلانتری ۱۱ هنگام گشت زنی راکب موتورسیکلت را با دو سرنشین در حال سرقت کیف از یک شهروند مشاهده کرده و بلافاصله برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند.

وی افزود: سارقان که متوجه حضور ماموران شدند به قصد فرار با سرعت زیاد از محل دور شده اما ماموران انتظامی موفق شدند در یک تعقیب و گریز پلیسی در یکی از خیابان های فرعی شهرستان رباط کریم، یکی از سارقان را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده به هویت معلوم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی های پلیس به ۴۰ فقره سرقت کیف قاپی، گردنبند قاپی و موبایل قاپی در شهرستان های رباط کریم، شهریار و اسلامشهر با همدستی چند نفر و یک مالخر اعتراف کرد

رئیس پلیس رباط کریم تصریح کرد: پس از تحقیقات و بازجویی از متهم مخفیگاه سارقان فراری و مالخر نیز شناسایی و با تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی با مراجع قضایی وارد در یک عملیات غافلگیرانه متهمان به نام های “رسول” و “محمد علی” و “منصور” و یک نفر مالخر به نام “روشنک ” دستگیر که در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول کرده و به همدستی با متهم دستگیر شده اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران بیان داشت : متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار معلوم روانه زندان شدند

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس