تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] پرسپولیس در صورت حضور در جام حذفی تغییرات گسترده ای را در ترکیب خود خواهد دید. به گزارش ایسکانیوز، حضور محمد انصاری و سیدجلال حسینی به اردوی تیم ملی و برگزاری پرسپولیس در جام حذفی بدون ملی پوشان موجب خواهد شد برانکو چاره ای جز استفاده از حامد آقایی و پولیانسکی در قلب خط […]

[ad_1]

پرسپولیس در صورت حضور در جام حذفی تغییرات گسترده ای را در ترکیب خود خواهد دید.

به گزارش ایسکانیوز، حضور محمد انصاری و سیدجلال حسینی به اردوی تیم ملی و برگزاری پرسپولیس در جام حذفی بدون ملی پوشان موجب خواهد شد برانکو چاره ای جز استفاده از حامد آقایی و پولیانسکی در قلب خط دفاعی نداشته باشد.

این در حالی است که سرمربی پرسپولیس نشان داده به گولچ اعتقاد ندارد و این بازیکن را در لیست ۱۸ نفره هم قرار نمی دهد و اگر قرار باشد پرسپولیس روز جمعه بدون ملی پوشان بازی کند برانکو فقط آقایی و پولیانسکی را در اختیار دارد و مدافع میانی ذخیره هم ندارد.

آقایی در فصل جاری در هیچ یک بازی های پرسپولیبس در لیست ۱۸ نفره نبوده و بازیکن کم تجربه ای محسوب می شود که سابقه بازی در لیگ برتر را ندارد. البته شاید برانکو مجبور شود از ماهینی در قلب خط دفاعی و به عنوان زوج پولیانسکی در قلب خط دفاعی استفاده کرده و صادق محرمی در دفاع راست بگذارد.

در غیاب طارمی و امیری نیز احتمال استفاده از علیپور و پریموف در خط حمله و یا زوج علیپور و عالیشاه به عنوان مهاجم وجود دارد. برانکو بیرانوند را هم در اختیار ندارد و در چنین شرایطی طلسم بازی نکردن رادوشوویچ شکسته خواهد شد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس