تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  در پی دو انفجار و آتش سوزی شنبه شب در یک کشتی مسافربری در یکی از شاخه های رودخانه آمازون پرو دست کم ۱۳نفر کشته و چندین نفر ناپدید شدند . به گزارش انتخاب، منابع آگاه گفتند این کشتی مسافربری در حال سوخت گیری در بندر شهر پرویی […]

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 
در پی دو انفجار و آتش سوزی شنبه شب در یک کشتی مسافربری در یکی از شاخه های رودخانه آمازون پرو دست کم ۱۳نفر کشته و چندین نفر ناپدید شدند .

به گزارش انتخاب، منابع آگاه گفتند این کشتی مسافربری در حال سوخت گیری در بندر شهر پرویی ‘ایکیتوس’ (شمال شرقی )، واقع در رودخانه ‘ایتایا’ یکی از شاخه های رودخانه آمازون بود.
 
حادثه هنگامی رخ داد که یک اتصالی در کشتی مسافربری در زمان سوخت گیری اتفاق افتاد ، موردی که باعث دو انفجار و آتش سوزی شد . نخستین تحقیقات حکایت از آن دارند که سوخت گیری بدون هیچ اقدام امنیتی در زمان پر شدن باک کشتی با گازوییل انجام گرفت و این اتصالی به دلیل نشت گاز در موتور خانه کشتی رخ داد که منجر به آتش سوزی شد .
 
منابع مذکور افزودندکه کشتی پس از انفجار از یک طرف غرق شد .
نیروی دریایی پرو در حال جستجوی تعداد نا معلومی از ناپدیدشدگان این حادثه است به طوری که شمار قربانیان آن می تواند افزایش یابد .

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس