تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] انفجار در خانه‌ای در نیویورک که گمان می‌رود یک لابراتور تهیه مواد غیرقانونی بوده به کشته شدن دست‌کم یک آتش‌نشان و مجروح شدن چند نفر دیگر انجامیده است. به گزارش ایسنا، این انفجار در ناحیه “برانکس” نیویورک روی داده است. آتش‌نشانان نیویورک که روز گذشته (سه‌شنبه) برای رسیدگی به گزارش نشت گاز به یک […]

[ad_1]

انفجار در خانه‌ای در نیویورک که گمان می‌رود یک لابراتور تهیه مواد غیرقانونی بوده به کشته شدن دست‌کم یک آتش‌نشان و مجروح شدن چند نفر دیگر انجامیده است.

به گزارش ایسنا، این انفجار در ناحیه “برانکس” نیویورک روی داده است.

آتش‌نشانان نیویورک که روز گذشته (سه‌شنبه) برای رسیدگی به گزارش نشت گاز به یک خانه در محله برانکس مراجعه کرده بودند، دقایقی قبل از این انفجار مهیب متوجه ابزار و لوازمی شدند که از وجود یک لابراتوار خانگی تهیه مواد اعتیادآور غیرقانونی خبر می‌داد.

فروشندگان مواداعتیادآور معمولا از لابراتورهای خانگی برای کشت ماریجوآنا و یا تهیه مواد مخدر مصنوعی چون شیشه و مشتقات متامفتامین استفاده می‌کنند.

“بیل د بلاسیو” شهردار نیویورک، مامور آتش نشان جان باخته در این حادثه را “مایکل فایی” نامیده که ۱۷ سال سابقه خدمت در سازمان آتش نشانی نیویورک را داشته است. دلیل این انفجار هنوز مشخص نشده است.

به گزارش بی‌بی‌سی، شش نفر دیگر از جمله چهار مامور پلیس هم در جریان این انفجار مجروح شده‌اند. در هنگام انفجار حدود ۱۰۰ آتش‌نشان و مامور امدادی در صحنه حاضر بودند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس