تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] انفجار تروریستی در ۵۸ کیلومتری غرب شهر کربلا و در نزدیکی استان الانبار که بامداد امروز رخ داد، تا کنون ۲۳ کشته و دهها زخمی در پی داشته است. به گزارش فارس، ۵ عامل انتحاری که سعی داشتند خود را به مناطق مرکزی استان و شهر کربلا برسانند، در تور نیروهای امنیتی و گروه […]

[ad_1]

انفجار تروریستی در ۵۸ کیلومتری غرب شهر کربلا و در نزدیکی استان الانبار که بامداد امروز رخ داد، تا کنون ۲۳ کشته و دهها زخمی در پی داشته است.

به گزارش فارس، ۵ عامل انتحاری که سعی داشتند خود را به مناطق مرکزی استان و شهر کربلا برسانند، در تور نیروهای امنیتی و گروه سرایا السلام افتادند؛ اما یکی از آن‌ها توانست خود را در یک مراسم عروسی در شهرک «عین تمر» منفجر کند.

به گفته شبکه السومریه نیوز، این انفجار که بامداد امروز رخ داد تا کنون ۲۳ کشته و دهها زخمی در پی داشته است.

شهرک «عین تمر» در ۵۸ کیلومتری غرب شهر مقدس کربلا و در نزدیکی استان الانبار قرار دارد.

یکی از فرماندهان ارتش در این باره به السومریه نیوز گفته است که یکی از عاملان انتحاری پیش از انفجار خود، ابتدا چندین نارنجک دستی پرتاب و سپس شروع به تیراندازی بی هدف به سمت مراسم عروسی کرد.

 انفجار تروریستی در یک مراسم عروسی در کربلا/ 23 کشته

تا کنون به دلیل هم مرز بودن استان کربلا با الانبار، بارها تروریست‌های داعش سعی کرده‌اند تا وارد شهر کربلا شوند، اما در همان مناطق مرزی استان گیر افتاده‌اند.

نیروهای «سرایا السلام» که تحت نظر «مقتدی صدر» و عضو نیروهای «الحشد الشعبی» هستند، در کنار نیروهای امنیتی، تأمین امنیت استان کربلا را به دست گرفته‌اند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس