تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک مهاجم آبی پوشان با توجه به درخشش قربانی شانس کمی برای حضور در ترکیب ابتدایی این تیم دارد. به گزارش ایسکانیوز، جابر انصاری که در دیدار برابر ذوب آهن از ترکیب اولیه استقلال برای اولین بار خارج شد برای بازگشت به ترکیب آبی ها در دیدار با ملوان نوین شانس کمی دارد و […]

[ad_1]

هافبک مهاجم آبی پوشان با توجه به درخشش قربانی شانس کمی برای حضور در ترکیب ابتدایی این تیم دارد.

به گزارش ایسکانیوز، جابر انصاری که در دیدار برابر ذوب آهن از ترکیب اولیه استقلال برای اولین بار خارج شد برای بازگشت به ترکیب آبی ها در دیدار با ملوان نوین شانس کمی دارد و علی قربانی با توجه به گلزنی برابر ذوب آهن همچنان گزینه اول برای حضور در کنار کاوه رضایی در خط حمله آبی پوشان است.
انصاری که بعد از دو نمایش نا امید کننده در دیدار برابر ماشین سازی و پرسپولیس با تصمیم منصوریان نیمکت نشین شد، با توجه به درخشش قربانی و علاقه منصوریان به استفاده از دو مهاجم مرکزی شانس زیادی برای حضور در ترکیب اولیه استقلال نخواهد داشت. هافبک مهاجم آبی پوشان هر چند در بازی های دوستانه بهترین گلزن استقلال بود اما در ۵۷۰ دقیقه ای که برای منصوریان در لیگ به میدان رفته تنها یک گل به ثمر رسانده تا فاصله زیاد او با نمایش در لیگ پانزدهم سرمربی آبی ها را مجاب به نیمکت نشینی شماره ۱۱ استقلالی ها کند.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس