تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو حزب اعتماد ملی درباره علت حمایت احتمالی اصولگرایان از روحانی گفت: در میان اصولگرایان، فردی که هم مقبولیت عمومی داشته باشد و هم بتواند با روحانی رقابت کند، وجود ندارد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا انصاری عضو حزب اتحاد ملت با اشاره به انتخابات ۹۶ اظهار داشت: […]

[ad_1]

یک عضو حزب اعتماد ملی درباره علت حمایت احتمالی اصولگرایان از روحانی گفت: در میان اصولگرایان، فردی که هم مقبولیت عمومی داشته باشد و هم بتواند با روحانی رقابت کند، وجود ندارد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا انصاری عضو حزب اتحاد ملت با اشاره به انتخابات ۹۶ اظهار داشت: حسن روحانی قطعا در هر شرایطی، کاندیدای اصلاح طلبان برای انتخابات ۹۶ است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه موضع اصلاح طلبان نسبت به حمایت احتمالی اصولگرایان از روحانی چیست گفت: آنچه برای اصلاح طلبان از اهمیت برخوردار است، شرایط و مصلحت عمومی کشور بوده و بهترین گزینه برای افرادی که دغدغه امنیت ملی را دارند، در شرایط موجود، که هنوز رادیکالیسم و تندروى کشور را تهدید مى‌کند، شخص حسن روحانی است.

انصاری درباره علت این حمایت عنوان کرد: دلیل چنین حمایتی می تواند این باشد که هم برجام به نتیجه مطلوبی برسد و هم اینکه خرابی های دولت سابق آواربردارى شود. تنها گزینه ای که می تواند در شرایط موجود کارساز باشد، روحانی است.

وی همچنین درباره علت حمایت احتمالی اصولگرایان از روحانی گفت: در میان اصولگرایان، فردی که هم مقبولیت عمومی داشته باشد و هم بتواند با روحانی رقابت کند، وجود ندارد.

انصاری در پاسخ به این سوال که اگر روحانی شاخصه های اصلاح طلبی را کنار بگذارد، اصلاح طلبان بار دیگر از او حمایت می کنند گفت: به هر صورت، روحانی شرایط خودش را دارد. در سال ۹۲ هم که ما از وی حمایت کردیم، از یک نیروی اصلاح طلب حمایت نکردیم بلکه به دلیل مصالح ملى و نجات کشور بود و قطعاً به همان دلائل درسال ٩۶حامى وی خواهیم بود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره اینکه آیا روحانی گزینه “مطلوب” اصلاح طلبان است یا “ممکن” گفت: در شرایط حال، روحانی گزینه مطلوب ماست.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس