تاریخ انتشار: ۲۸ خرد ۱۳۹۵

– آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: افرادی که پرونده آنها پاک است از بازرسی ها هراسی ندارند، ولی افراد دارای پرونده های آلوده، از بازرس و بازرسی می هراسند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا از مرکز خبر حوزه، وی روز پنجشنبه در تفسیر سوره مومنون در مدرسه حجتیه قم افزود: گناهان کبیره باعث می شود که انسان اصول و عقاید اصلی را انکار کند.
وی ادامه داد: در گذشته کسانی معاد را قبول نداشتند واز آن می ترسیدند، زیرا در معاد از آنها حساب و کتاب می شد و در نهایت در بین دوزخ و بهشت، آنها به دوزخ می رفتند.
وی گفت: امروزه همین دو دسته وجود دارند که افرادی که پرونده آنها پاک است از بازرسی ها هراسی ندارند ولی افرادی که پرونده آنها آلوده است از بازرس و بازرسی می هراسند.
آیت الله سبحانی بیان داشت: در زمان سابق یک انسان خوب، وقتی وارد تشکیلاتی سلطنتی شد ظلم و ستم های زیادی را مرتکب شد و برای اینکه عذاب وجدان خود را کم کند منکر معاد و آخرت شد.
این مرجع تقلید اظهار داشت: حضرت زینب(س) در مجلس دشمنان امام حسین(ع) با اشاره به آیاتی از قرآن، خطاب به آنها فرمودند که آنها به خاطر گناهان خود، معاد را انکار کردند.
درس تفسیر سوره مومنون آیت الله جعفر سبحانی به مناسبت ماه مبارک رمضان هر روز در مدرسه حجتیه قم برگزار می شود.
۷۴۰۱/ ۶۱۳۳/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس