تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] لوئیس انریکه معتقد است بازی سختی مقابل خیخون در پیش است اما به شاگردانش اعتماد دارد. به گزارش ایسکانیوز، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری شرکت کرد و در خصوص تیمش گفت: خیخون یک تیم سخت و پیچیده است. آنها فضا ها را می بندند و حرکت تیم و توپ را سخت می کنند. ما […]

[ad_1]

انریکه

لوئیس انریکه معتقد است بازی سختی مقابل خیخون در پیش است اما به شاگردانش اعتماد دارد.

به گزارش ایسکانیوز، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری شرکت کرد و در خصوص تیمش گفت: خیخون یک تیم سخت و پیچیده است. آنها فضا ها را می بندند و حرکت تیم و توپ را سخت می کنند. ما بهترین ها را برای لئو می خواهیم. مصدومیت او فقط برای ما نیست، بلکه هر کسی که از فوتبال لذت می برد برای او ناراحت است. گزینه های زیادی در اختیار داریم و مشکلی نیست. ماسکرانو، ایوانویچ، گومز و روبرتو هم می توانند بازی کنند. خیخون پس از اینکه فصل گذشته از سقوط خودش جلوگیری کرد، ترکیب بهتری در اختیار دارد. خیخون عالی دفاع خواهد کرد و فشار زیادی وارد می کند، خصوصا در زمین خانگی خود. آنها بازیکنان جدیدی دارند، اما سبک خود را حفظ کرده اند.

انریکه ادامه داد: سوارز قصد بدی برای زدن لوئیس نداشت و این اتفاقات در فوتبال عادی است. نمی دانستم او از خود عکسی را منتشر کرده است. یک ساعت پیش متوجه شدم زیرا به من گفتند با این سوال رو به رو می شوم. حتی در نبود مسی به تیمم اعتماد دارم. ما فصل پیش چند بازی سخت را بدون او پشت سر گذاشتیم. ما بدون لئو هم قوی هستیم و مطمئن باشید از پس این وظیفه برمیاییم. نیمار در نبود مسی رهبر تیم خواهد بود. می خواهم هر چه که در توانش هست را به نمایش بگذارد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس