تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] لوئیس انریکه، در نشست خبری امروز خود به تمجید از دروازه بان حالا دیگر سابق این تیم یعنی کلودیو براوو پرداخت. به گزارش ایسکانیوز، کلودیو براوو چند روز پیش با امضای قراردادی ۵ ساله به منچسترسیتی پیوست و پس از دو سال از بارسلونا جدا شد. این در حالی است که براوو دروازه بان […]

[ad_1]

لوئیس انریکه، در نشست خبری امروز خود به تمجید از دروازه بان حالا دیگر سابق این تیم یعنی کلودیو براوو پرداخت.

به گزارش ایسکانیوز، کلودیو براوو چند روز پیش با امضای قراردادی ۵ ساله به منچسترسیتی پیوست و پس از دو سال از بارسلونا جدا شد. این در حالی است که براوو دروازه بان اول بارسلونا برای لوئیس انریکه محسوب می شد.

سرمربی بارسا در نشست خبری بازی با بیلبائو در مورد براوو گفت: براوو دو فصل فوق العاده را در بارسلونا پشت سر گذاشت و یک گلر باورنکردنی برای ما بود. او یک انسان خاص و یک دروازه بان حرفه ای بود که خدمات فراوانی به بارسا کرد.

او دروازه ما را که پس از جدایی والدس به نظر می رسید متزلزل شده باشد، بیمه کرد. ارتباط بین براوو، تراشتگن و ماسیپ عالی بود و من از داشتن این سه دروازه بان حرفه ای، رضایت کامل داشتم. حالا از سیله سن که به تازگی به ما پیوسته نیز چنین انتظاری دارم.

فرمولی که در دو سال اخیر درون دروازه پیاده کرده بودم(براوو در لالیگا و تراشتگن در لیگ قهرمانان و کوپا دل ری) ممکن نبود مگر با همکاری و تعهد بالای این دروازه بان های خوب و باکیفیت.

۶۰۱/۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس