تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل سویا در دیدار برگشت سوپرکاپ به تمجید از شاگردانش پرداخت و همچنین برگزاری سوپرکاپ را بی معنی دانست. به گزارش ایسکانیوز، شاگردان لوئیس انریکه مارتینز شب گذشته موفق شدند با نتیجه ۳-۰ حریف خود سویا را در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا شکست داده و […]

[ad_1]

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل سویا در دیدار برگشت سوپرکاپ به تمجید از شاگردانش پرداخت و همچنین برگزاری سوپرکاپ را بی معنی دانست.

به گزارش ایسکانیوز، شاگردان لوئیس انریکه مارتینز شب گذشته موفق شدند با نتیجه ۳-۰ حریف خود سویا را در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا شکست داده و قهرمان این جام شوند. آردا توران دو گل و مسی یک گل و یک پاس گل به ثبت رساندند و پس از بازی انریکه به تمجید از عملکرد آنها پرداخت.

او گفت: از عملکرد بازیکنانم که در زمین دیدم خیلی راضی هستم زیرا تیم وارد یک هماهنگی خوبی شده است. سویا خیلی خوب بود، مخصوصا در ابتدای بازی. آنها به خوبی ما را پرس کردند، برایمان مشکل ایجاد کردند و شاید شایسته زدن یک گل بودند. ولی براوو خیلی خوب بود. گل آردا بازی را به نفع ما چرخاند و به جز مصدومیت ماسکرانو از همه چیز راضی بودم.

ما جام را دوست داریم و این را می‌توان در جدیت بازیکنان در بازی دید. من متوجه بازی سوپرکاپ نمی‌شوم. وقتی قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی مشخص هستند، بازی کردن سوپرکاپ منطقی نیست. مشخصا این یک بازی تجاری است ولی برای من مفهومی ندارد. حریف ما را تحت فشار قرار داد ولی با موفقیت از بازی خارج شدیم.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس