تاریخ انتشار: ۰۷ ارد ۱۳۹۵
عارف:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ذات گفتمان اصلاحات با انحصارطلبی درتضاد است .

به گزارش “گذارنیوز” محمدرضا عارف که برای حمایت از ۴ کاندیدای لیست‌امید استان‌فارس در انتخابات مجلس به این استان سفر کرده بود بعد از ظهر امروز در اجتماع بزرگ اصلاح‌طلبان و حامیان‌دولت در شهر شیراز گفت: علی‌اکبری را بیش از ۲۵ سال است می‌شناسم و به تقوا، تخصص و تعهد وی ایمان دارم.

وی مردم فارس را مردمی تاثیرگذار در خلق حماسه ۲۴ خرداد  ۹۲ دانست و گفت: وقتی روز ۲۰ خرداد ۹۲ به شیراز سفر کردم و آن جمعیت انبوه را در ورزشگاه شهید دستغیب مشاهده کردم امیدوار شدم ما پیروز انتخابات هستیم.

عارف با ابراز امیدواری نسبت به اینکه حماسه‌های خرداد ۹۲ و اسفند ۹۴ موجب تداوم پیشرفت دولت در مسیرتعالی کشور باشد، افرود: حماسه ۲۴ خرداد با هدف تغییر قوه‌مجریه توسط جوانان برومند ایران رقم خورد.

منتخب‌اول مردم‌تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر قوه‌مجریه، مطالبات مردم و تغییر در مجلس به ویژه برخوردهایی که با دولت تدبیر و امید شد مهمترین دلیل حماسه‌های خرداد ۹۲ است.

عارف با اشاره به برجام و دستاوردهای آن، رفع تحریم‌های ظالمانه و پذیرفتن مشروعیت غنی‌سازی هسته‌ای را مهمترین دلیل دنبال‌کردن این مهم عنوان کرد و گفت: در دوران پسابرجام باید استفاده از دستاوردهای برجام را مدنظر قرار دهیم که همراهی با دولت را می‌طلبد.

منتخب‌اول مردم‌تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جهت‌گیری جبهه‌اصلاحات در انتخابات وحدت بود که در این راستا شورای عالی سیاست‌گذاری ایجاد شد.

وی ادامه داد: پس از تایید صلاحیت‌ها، تلاش کردیم بین افراد تایید صلاحیت شده نخبگان را به مردم معرفی کنیم که مردم نیز پاسخ منطقی به این معرفی دادند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در ۷ اسفند به اکثریت نسبتا خوبی رسیدیم، گفت: امید است خرداد امسال با اکثریت همراه دنبال پیگیری مطالبات مردم باشیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه در ذات گفتمان اصلاحات، انحصارطلبی وجود ندارد، افزود: ما در فراکسیون‌های دیگر نیاز به مشارکت و همراهی داریم و نیاز نیست دو جریانی که در مجلس قرار دارند به اختلاف بپردازند، زیرا اولویت همه ما اقتصاد است.

وی موضوعاتی مانند اشتغال، بیکاری، رونق اقتصادی، اعتیاد، بالا رفتن سن ازدواج، طلاق و … را مهمترین دغدغه‌های امروز همه طیف‌های مختلف سیاسی عنوان کرد و گفت که باید با همیاری و همکاری با دولت برنامه‌ها را دنبال کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس