تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مرگ چهار تن در پی تصادف میان یک دستگاه سواری پژو و سواری سمند خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با ایسنا، درباره این حادثه گفت: حوالی  ساعت ۱۹:۲۶ دیشب یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در محور شهرکرد-اصفهان در استان چهار […]

[ad_1]

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مرگ چهار تن در پی تصادف میان یک دستگاه سواری پژو و سواری سمند خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با ایسنا، درباره این حادثه گفت: حوالی  ساعت ۱۹:۲۶ دیشب یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در محور شهرکرد-اصفهان در استان چهار محال و بختیاری در حال حرکت بود که ناگهان با یک دستگاه سواری سمند برخورد کرد.

وی با بیان اینکه در پی این حادثه چهار تن در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند، گفت: یک تن دیگر نیز دچار آسیب دیدگی شده بود که عوامل امدادی وی را به بیمارستان منتقل کردند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره علت این حادثه نیز گفت: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی انحراف به چپ از سوی راننده پژو را به عنوان علت این حادثه اعلام کردند.

رحمانی با اشاره به وقوع این حادثه گفت: تجاوز به چپ، سبقت غیرمجاز، تخطی از سرعت مجاز و … از تخلفات حادثه سازی است که گاه ارتکاب آن حتی برای یک لحطه نیز عمری پشیمانی به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس