تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام وقوع تصادف در ساعت ۲:۲۱ دقیقه بامداد امروز پنجشنبه ۱ مهر ماه گفت: این حادثه در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران-کرج، ابتدای خروجی چهارراه ایران خودرو به وقوع پیوست. وی ادامه داد: ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام و مشخص شد یک […]

[ad_1]

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام وقوع تصادف در ساعت ۲:۲۱ دقیقه بامداد امروز پنجشنبه ۱ مهر ماه گفت: این حادثه در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران-کرج، ابتدای خروجی چهارراه ایران خودرو به وقوع پیوست.


وی ادامه داد: ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام و مشخص شد یک دستگاه خودروی پراید در هنگام حرکت به دلایل نامعلوم از مسیر منحرف و با گاردریل کنار بزرگراه برخورد کرده و پس از شکستن گاردیل وارد مسیر کندرو شده ودر نهایت متوقف می‌شود.


ملکی با اشاره به محبوس شدن ۳سرنشین این خودرو که به نظر می‌رسد اعضای یک خانواده بودند، اظهارکرد: ماموران پس از ایمن سازی به وسیله لوازم هیدرولیکی قطعات خودرو را برش و هر ۳ نفر را از خودرو خارج کردند.


سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: در این حادثه زنی ۳۵ ساله با دختر ۱۴ ساله‌اش دچار مصدومیت شده و مرد که حدودا ۴۰ سال سن داشت با تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.


وی در پایان گفت: عملیات ساعت ۳:۲۲ دقیقه بامداد به پایان رسید و محل تحویل پلیس راهور شد. 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس