تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بالغ بر ۸۵هزار و ۹۹۲میلیارد ریال افزایش سرمایه در شش ماه نخست امسال در بورس اوراق بهادار صورت گرفته است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)؛ از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه بالغ بر ۸۵هزار و ۹۹۲میلیارد و ۲۴۸میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که […]

[ad_1]

بالغ بر ۸۵هزار و ۹۹۲میلیارد ریال افزایش سرمایه در شش ماه نخست امسال در بورس اوراق بهادار صورت گرفته است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)؛ از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه بالغ بر ۸۵هزار و ۹۹۲میلیارد و ۲۴۸میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که از این میزان ۱۴هزار و ۶۸۴میلیارد و ۹۴۹میلیون ریال از طریق جایزه، ۵۰هزار و ۶۵۰میلیارد و ۹۵۵میلیون ریال از طریق حق تقدم و ۲۰هزار و ۶۵۶میلیارد و ۳۴۴میلیون ریال از طریق جایزه و حق تقدم بوده است.

بر اساس این گزارش؛ در شهریورماه امسال ۷هزار و ۷۳۰میلیارد ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از طریق حق تقدم و ۶ هزار و ۲۳۰میلیارد آن از طریق جایزه و حق تقدم بوده است.

همچنین در مردادماه امسال ۲۰هزار و ۸۴۷میلیارد و ۷۰۵میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که ۲هزار و ۸۰۲میلیارد و ۹۳۵میلیون ریال آن از طریق جایزه و ۱۸هزار و ۴۴ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال از طریق حق تقدم بوده است.

در تیرماه امسال نیز ۸هزار و ۴۴۸میلیارد و ۴۵۱میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که ۵هزار و ۲۲۰میلیارد و ۶۳۶میلیون ریال آن از طریق جایزه و ۳هزار و ۷۲۷میلیارد و ۸۱۵میلیون ریال از طریق حق تقدم بوده است.

در خردادماه نیز ۲هزار و ۱۵۸میلیارد و ۸۲۰میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که ۲۰۵میلیارد ریال آن از طریق جایزه و یک هزار و ۶۵۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال از طریق حق تقدم و ۳۰۰ میلیارد ریال از طریق جایزه و حق تقدم بوده است.

همچنین در اردیبهشت ماه امسال ۳۰ هزار و ۷۱۴ میلیارد و ۱۸۷میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که ۵ هزار و ۴۳۲میلیارد و ۸۴۳میلیون ریال آن از طریق جایزه و ۱۱ هزار و ۱۵۵میلیارد ریال از طریق حق تقدم و ۱۴ هزار و ۱۲۶ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریال از طریق جایزه و حق تقدم است.

بر اساس این گزارش؛ در فروردین گذشته نیز ۱۵هزار و ۹۴۳میلیارد و ۸۵میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که یک هزار و ۲۳میلیارد و ۵۳۵میلیون ریال آن از طریق جایزه و ۱۴ هزار و ۵۶۹میلیارد و ۵۵۰میلیون ریال از طریق حق تقدم بوده است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس