تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با فرمانده ناجا خواستار اقدامات بیشتر در حوزه اعتیاد و متعادان متجاهر در جامعه شدند. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی عصر روز گذشته به همراه سرداران “رضائیان” رئیس پلیس امنیت عمومی، “اشراق” معاون طرح و برنامه و “منتظرالمهدی” معاون اجتماعی ناجا در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای […]

[ad_1]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با فرمانده ناجا خواستار اقدامات بیشتر در حوزه اعتیاد و متعادان متجاهر در جامعه شدند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی عصر روز گذشته به همراه سرداران “رضائیان” رئیس پلیس امنیت عمومی، “اشراق” معاون طرح و برنامه و “منتظرالمهدی” معاون اجتماعی ناجا در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

انجام طرح های امنیت اجتماعی مستلزم مشارکت همه دستگاه ها و آحاد جامعه

سردار اشتری در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات نیروی انتظامی، اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه در صدر اقدامات این نیرو است.

وی تصریح کرد: انجام طرح های امنیت اجتماعی مستلزم مشارکت فعال همه دستگاه ها و آحاد جامعه است.

فرمانده ناجا تاکید کرد: ایجاد بسترهای لازم در نیروی انتظامی به منظور انجام ماموریت های فرهنگی در راستای ماموریت های محوله است.

همچنین خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن تشکر از خدمات پلیس در حوزه های مختلف، خواستار همکاری تمامی سازمان ها با پلیس به جهت انجام ماموریت های مهم از جمله ایجاد امنیت در کشور شد.

براساس گزارش سایت پلیس، نمایندگان مجلس و اعضای کمسیون دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را اعلام و ضمن ابراز نگرانی از وضعیت اعتیاد و معتادان متجاهر در جامعه خواستار اقدامات بیشتر در این حوزه از نیروی انتظامی شدند واذعان داشتند به جهت کم کارکردی دستگاه های دیگر پلیس ناگزیز به تلاش بیشتری است.

نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون همچنین از تلاش های بی وقفه پلیس به جهت امنیت کشور قدردانی کردند و خواستار توجه بیشتر مسئولان نظام به وضعیت معیشتی کارکنان پلیس شدند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس