تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه ارومیه از انجام تعمیرات گسترده و نوسازی خوابگاه‌ها خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، ناصر سلطانی با بیان این مطلب گفت: ۶۰ درصد خوابگاه‌های ملکی دانشگاه ارومیه در حال تعمیر و رسیدگی است. او با بیان اینکه قدمت خوابگاه های ملکی دانشگاه ارومیه بالاست، گفت: […]

[ad_1]

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه ارومیه از انجام تعمیرات گسترده و نوسازی خوابگاه‌ها خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، ناصر سلطانی با بیان این مطلب گفت: ۶۰ درصد خوابگاه‌های ملکی دانشگاه ارومیه در حال تعمیر و رسیدگی است.

او با بیان اینکه قدمت خوابگاه های ملکی دانشگاه ارومیه بالاست، گفت: در طی سال‌های اخیر تلاش شده است آن دسته از خوابگاه‌هایی که دارای بیشترین مشکلات بودند در راس کار مورد تعمیر ابنیه تاسیسات قرار گیرند.

سلطانی ادامه داد: هرچند محدودیت اعتبارات از جمله موانع بازدارنده در این زمینه بوده است ولی دانشگاه عنایت ویژه‌ای به بخش دانشجویی دارد.

او گفت: غالب تعمیرات خوابگاه‌های دانشجویی مربوط به نقاشی،سفید کاری،کاشی‌گری، فاضلاب، موتور خانه بوده است.

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه ارومیه افزود: برای سال تحصیلی جدید از مجموع خوابگاه‌های ملکی دانشگاه ارومیه چهار خوابگاه دخترانه و ۱۳ خوابگاه پسرانه به ارائه خدمات اسکان دانشجویان می‌پردازد.

او با اشاره به اینکه ۴۵ درصد ظرفیت ملکی دانشگاه اختصاص به دختران دارد و مابقی به پسران قرار گرفته است، گفت: مابقی نیاز دانشگاه از طریق بخش خصوصی مرتفع می شود.

سلطانی با بیان اینکه خوابگاه شهید مقدم برای ترم پاییز آماده پذیرش دانشجویان است، گفت: این خوابگاه با ظرفیت ۲۶۰ نفر برای اسکان دانشجویان تعمیر و نوسازی شده است.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه ارومیه هدف از انجام تعمیرات خوابگاه‌ها را آماده‌سازی این فضاها برای اسکان دانشجویان غیربومی و با نشاط شدن فضاهای خوابگاهی عنوان کرد و گفت: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای انجام شده که با اتمام عملیات تعمیرات مشکلی در آغاز سال تحصیلی برای اسکان دانشجویان نداشته باشیم.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس