تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده اصولگرای مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس نسبت با اشاره به اینکه طرح‌ها و لوایح به‌موقع دراختیار نمایندگان قرار نمی‌گیرد، در تذکری نسبت به عملکرد هیات‌رییسه انتقاد کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی گذارنیوز، محمدعلی پورمختار در جریان نشست علنی امروز مجلس و در تذکری با استناد به ماده ۲۴ در بندهای مختلفی […]

[ad_1]

نماینده اصولگرای مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس نسبت با اشاره به اینکه طرح‌ها و لوایح به‌موقع دراختیار نمایندگان قرار نمی‌گیرد، در تذکری نسبت به عملکرد هیات‌رییسه انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی گذارنیوز، محمدعلی پورمختار در جریان نشست علنی امروز مجلس و در تذکری با استناد به ماده ۲۴ در بندهای مختلفی از آن درباره‌ نحوه اداره جلسات مجلس گفت: متاسفانه هیات‌رییسه در چند وقت گذشته به جایگاه مجلس عنایت ندارد.


او تصریح کرد:‌ بر اساس ماده مذکور هیا‌ت رییسه مکلف است طرح‌ها و لوایحی که از نظر زمانی اعلام وصول شده به موقع در اختیار نمایندگان قراردهد، درحالی که طرح‌هایی مانند اصلاح آیین‌نامه مجلس، باید ۱۰ روز قبل در اختیار نمایندگان قرار می‌گرفت.


مسعود پزشکیان که مدیریت جلسه را برعهده داشت، با بیان این که این تذکر در دستور نیست، آن را وارد ندانست.


به گزارش گذارنیوز، پیش از این نماینده اصولگرا، سه نماینده اصولگرای دیگر مجلس نیز در تذکرهایی مشابه نسبت به عملکرد و نحوه مدیریت مجلس ازسوی لاریجانی انتقادهایی مطرح کردند.

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس