تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دولت یونان انتقاد شدیدی به عدم حمایت اتحادیه اروپا از این کشور در غلبه بر بحران پناهندگان وارد کرده و خواستار کمک های بیشتر از این اتحادیه شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روزنامه آلمانی “دی ولت”، دولت یونان به عدم حمایت های اتحادیه اروپا از این کشور در غلبه بر بحران پناهندگان […]

[ad_1]

دولت یونان انتقاد شدیدی به عدم حمایت اتحادیه اروپا از این کشور در غلبه بر بحران پناهندگان وارد کرده و خواستار کمک های بیشتر از این اتحادیه شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روزنامه آلمانی “دی ولت”، دولت یونان به عدم حمایت های اتحادیه اروپا از این کشور در غلبه بر بحران پناهندگان انتقاد سختی کرده و کمک بیشتر در این راستا را خواستار شد.

به گزارش تسنیم، “آیونیس موزالاس”، وزیر مهاجرت یونان در این باره گفت: در حال حاضر حدود هفت هزار نفر در کشور ما اسکان یافته اند. اما کشورهای اروپایی که در اصل متعهد به پذیرش پناهندگان می باشند به درخواست های ما پاسخی نداده‌اند.

وی اعلام کرد که برای ماه سپتامبر سفری را به کشورهای اروپایی انجام می دهد تا در راستای عمل به تعهدات و توافقاتی که با یونان کرده اند به آن ها فشار وارد کند.

شورای وزیران اتحادیه اروپا در پاییز گذشته بر خلاف خواست بسیاری از کشورها تصمیم گرفتند حدود ۱۶۰ هزار پناهنده را در عرض دو سال در سراسر اروپا تقسیم کنند تا بار زیادی که در این زمینه بر دوش ایتالیا و یونان است را کم کنند. اما از این تعداد تا به حال تنها ۴ هزار پناهنده در اتحادیه اروپا توزیع شده‌اند.

بر اساس اطلاعات دولت یونان در حال حاضر در این کشور حدود ۶ هزار پناهنده زندگی می کنند که ۱۲۰۰ نفر از آن ها افراد زیر سن قانونی بدون همراه هستند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس