تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نخست‌وزیر ایتالیا بار دیگر از موضع اتحادیه اروپا در قبال بحران مهاجران و پناهجویان انتقاد کرد. به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، «ماتئو رنتزی» با اشاره به مواضع سران این اتحادیه در اجلاس براتیسلاوا گفت: «ما بیانیه اجلاس را بررسی کردیم و دیدیم که اصلاً به آفریقا اشاره نکرده‌اند. ما آماده کمک هستیم […]

[ad_1]

نخست‌وزیر ایتالیا بار دیگر از موضع اتحادیه اروپا در قبال بحران مهاجران و پناهجویان انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، «ماتئو رنتزی» با اشاره به مواضع سران این اتحادیه در اجلاس براتیسلاوا گفت: «ما بیانیه اجلاس را بررسی کردیم و دیدیم که اصلاً به آفریقا اشاره نکرده‌اند. ما آماده کمک هستیم اما نمی‌توانیم اجازه دهیم مسئله مهاجران به خاطر بی‌کفایتی یا حجب و حیای اتحادیه اروپا به یک خطر مهارناپذیر تبدیل شود.»


نخست‌وزیر ایتالیا با تأکید بر اختلاف نظرهای خود با سران آلمان و فرانسه در مورد مسائل اقتصادی و بحران مهاجران و پناهجویان، گفت به همین خاطر حاضر نشده است که در کنار «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان و «فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهوری فرانسه در کنفرانس خبری اجلاس براتیسلاوا شرکت کند.


به گزارش کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان، از آغاز سال جاری میلادی، نزدیک به ۱۳۰ هزار پناهجو و مهاجر غیرقانونی از آفریقا وارد ایتالیا شده‌اند.


این آمار مشابه آمار سال گذشته است، با این تفاوت که در سال جاری نوجوانان بیشتری تنها و بدون همراه به اروپا آمده‌اند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس