تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۴

در سفرهای گذشته خود نیز بارها و بارها این مشکل را تجربه کرده و حتی در مواردی به لغو کامل پرواز و کنسل شدن برنامه ها و جلسات ایشان منجر گشته است.

مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور که جهت شرکت در مراسم بزرگداشت فرماندار فقید بندر ترکمن خانم نازقلیچی عازم این شهر بود که با تاخیر دوساعته پرواز در فرودگاه روبرو شد.

به گزارش تدبیر۲۴ مولاوردی در کانال تلگرامی شخصی خود ( https://telegram.me/molawerdi )نوشت : جهت شرکت در راسم بزرگداشت فرماندار فقید بندر ترکمن خانم ناز قلیچی که ساعت ۱۴:۳۰ برگزار می شود نزدیک به دو ساعت است که داخل هواپیما نشسته ایم و منتظر پرواز! پریشب هم در پرواز بوشهر – تهران تاخیر ۵ ساعته را تجربه کردیم. با این وضعیت برنامه ریزی اصلا معنایی ندارد…
ایشان همچنین در سفرهای گذشته خود نیز بارها و بارها این مشکل را تجربه کرده و حتی در مواردی به لغو کامل پرواز و کنسل شدن برنامه ها و جلسات ایشان منجر گشته است.
مطمئنا در این بین مردم کشورمان نیز در معرض این ناهماهنگی ها و مشکلات پروازی کشور قرار گرفته اند که اتخاذ تصمیمات مدیریتی صحیح و سازنده می تواند راه حلی بر این وضعیت اسف بار مجموعه هواپیمایی کشور باشد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس