تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۴
سیدشریف حسینی:

عضو فراکسیون ورزش مجلس با انتقاد از عمل نکردن کی‌روش به تعهداتش گفت: وقتی قرارداد ترکمنچای بسته می‌شود برخی بندها قابل اجرا نیست.

به گزارش گذار نیوز،  سیدشریف حسینی درباره مرخصی‌های طولانی مدت کی‌روش و شایعه عقد قرارداد او با تیم مکزیک بیان داشت: فوتبال ایران نیاز به مربیان بزرگ دارد که رشد کند اما مربی باید در اختیار فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش باشد نه این‌که خودمختار عمل کند؛ می‌توان گفت درحال حاضر این کی‌روش است که فدراسیون و شرایط را مدیریت می‌کند و درواقع جایگاه مربی و مسئولان فدراسیون جابه جا شده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که این موضوع نشأت گرفته از عوامل بیرونی است٬ اظهار داشت: عواملی غیر از فدراسیون و وزارت، شرایط حضور کی‌روش را هدایت می‌کنند و این امر باعث شده در بسیاری مواقع که این سرمربی به تعهداتش عمل نکرده، نتوان تصیم گیری صحیحی درمورد او  اتخاذ شود و کج‌دار مریز از کنارش بگذریم.

رئیس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش در پاسخ به این‌که فدراسیون باید چه واکنشی داشته باشد٬ گفت: احساس می‌شود فدراسیون به دلیل فشارهایی که روی او قرار دارد نمی‌تواند  کاری کند٬ به عنوان مثال فشارهای مردم باعث تصمیم‌گیری در خصوص ماندن کی‌روش شد.

وی افزود: صداوسیما چندین برنامه را به نظرسنجی در این‌باره اختصاص داد که معلوم نبود برچه اساسی بود و بعد اعلام شد که خواست مردم ماندن کی‌روش است؛ لذا می‌توان گفت فدراسیون فوتبال تحت فشار است.

این نماینده مجلس در پاسخ به این‌که چرا کی‌روش به همه بندهای تعهداتش عمل نمی‌کند٬ اظهار کرد: وقتی قرارداد ترکمانچای بسته می‌شود، برخی مواقع بعضی از بندها قابل جرا نیست؛ بنابراین باید موقع عقد قرارداد درست عمل شود.

حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: به عنوان شخصی که در فوتبال تخصص دارد اعتقادم براین است که هرکس باید سلسله مراتب کار خود را انجام دهد٬ جایگاه‌ها باید حفظ شود تا فدراسیون فوتبال تحت فشار تصمیم نگیرد و تصمیمی قاطع و با هماهنگی وزارت ورزش بگیرد؛ اگر کی‌روش برود فوتبال ایران نابود نخواهد شد واگر بماند هم قهرمان جهان نخواهد شد ولی الان باید منتظر بود و دید که او چه تصمیمی می‌گیرد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان این‌که کی‌روش می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند٬ اظهار کرد: الان زمان رفتن کی‌روش و جدایی او از تیم نیست درواقع تصمیم برای رفتن و ماندن یک مربی در آستانه مسابقات مقدماتی جام جهانی درست نیست و باید باشد به فکر آماده‌سازی تیم بود.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشور ٢٩ خرداد ماه پس از بازگشت از ترکمنستان به همراه تیم ملی، برای استراحت کردن و رسیدگی به امور شخصی‌ راهی کشورش پرتغال شد اما این مرخصی هنوز به پایان نرسیده است.

تمدیدهای پی در پی مرخصی کی‌روش و شایعه پیوستن اون به تیم ملی مکزیک باعث ایجاد حریف و حدیث‌هایی شده که دراین خصوص هنوز هم جواب قانع کننده‌ای از سوی مسئولان بیان نشده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس