تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وبسایت نود: اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، پس از شکست مقابل رئال مادرید، به انتقاد از مربی و بازیکنان تیمش پرداخته است.  ناپولی در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مادرید مقابل شاگردان زیدان با حساب ۳-۱ مغلوب شد. دی لورنتیس در پایان بازی به مدیاست گفت: به نظرم […]

[ad_1]

وبسایت نود: اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، پس از شکست مقابل رئال مادرید، به انتقاد از مربی و بازیکنان تیمش پرداخته است.

انتقاد شدید رئیس ناپولی از تیمش

 ناپولی در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مادرید مقابل شاگردان زیدان با حساب ۳-۱ مغلوب شد. دی لورنتیس در پایان بازی به مدیاست گفت:

به نظرم تیم ما امشب روحیه و استقامت مردم ناپل را به همراه نداشت. به نظرم فقط اینسینیه بود که با چنین نگرشی در این بازی حضور داشت. به نظر می‌رسد آنها بیش از حد تحت تاثیر نام رئال مادرید و جو ورزشگاه قرار گرفته بودند و این درحالی بود که مادریدی ها نیز آنچنان نمایش خوبی نداشت. با این حال ممکن بود ۵ یا ۶ گل دریافت کنیم. در ناپل شرایط متفاوتی رقم خواهیم زد اما اگر رئال مادرید آنجا به گل برسد، ممکن است همین بازیکنان مجددا در بازی محو شوند.

وی با انتقاد از کمبود تغییرات در ترکیب و استفاده از سیستم چرخشی در مورد تاکتیک های سرمربی تیمش ادامه داد:

به نظرم ما انتظار زیادی از بازیکنانی مثل اینسینیه داریم که در پست تخصصی خود حضور نداشتند. احتمالا اگر میلیک مصدوم نبود، شرایط متفاوتی داشتیم. دوست ندارم در تصمیمات فنی دخالت کنم چرا که مربوط به مربی تیم است. درحالی به بخش پایانی فصل نزدیک می‎شویم که خیلی از بازیکنان، به خصوص خریدهای جدید، به ندرت در ترکیب تیم به میدان رفته اند. شاید اگر از قبل این مسئله را می‌دانستیم، این پول را صرف هزینه های دیگری می کردیم. شاید بهتر باشد در بعضی از بازی‎ ها با سبک و نگرش دیگری به میدان برویم. معتقدم در این بازی، انگیزه و جنگندگی لازم را نداشتیم.

گفتنی است ناپولی باید در روز هفتم مارس در سن پائولو از رئال مادرید پذیرایی کند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس