تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو شورای شهر اسلامی تهران با انتقاد از اقدام سازمان آب برای قطع آب لازم جهت آبیاری فضای سبز منطقه ۲۲ درخواست کرد که هرچه زودتر این مشکل حل شود چراکه درختان این منطقه در معرض نابودی قرار گرفته‌اند. به گزارش ایسنا، مجتبی شاکری در دویست‌ویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با […]

[ad_1]

مجتبی شاکری

یک عضو شورای شهر اسلامی تهران با انتقاد از اقدام سازمان آب برای قطع آب لازم جهت آبیاری فضای سبز منطقه ۲۲ درخواست کرد که هرچه زودتر این مشکل حل شود چراکه درختان این منطقه در معرض نابودی قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا، مجتبی شاکری در دویست‌ویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مطالبات شهرداری تهران از دولت‌های پیشین گفت: شهرداری تهران از دولت‌های گذشته مطالباتی را دارد که باید این مطالبات با بررسی دقیق مشخص و پرداخت شود؛ اما این دلیل نمی‌شود سازمان آب در منطقه ۲۲ آب را بر روی هزاران درخت ببندد و باعث شود این درختان در معرض نابودی قرار بگیرند.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اشکالاتی که از سوی مقامات عالی رتبه کشوری به قراردادهای نفتی وارد شده‌ است، افزود: امروز همه شهروندان به لحاظ مسائل مختلف  نیازمند آرامش هستند لذا برای ایجاد آرامش میان شهروندان باید به این اشکالات پاسخ مناسبی داده شود. همچنین در مورد فیش‌های حقوقی نباید تکرار این مساله باعث شود که معرفی متخلفان به دستگاه قضایی با تأخیر مواجه شود. امیدواریم دولت هرچه زودتر این افراد را به دستگاه قضایی معرفی کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس