تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از عدم اجرای مصوبه شورای شهر درخصوص دفن مشاهیر در بهشت زهرا (س) گلایه کرد. به گزارش ایسنا، احمد حکیمی‌پور صبح امروز در تذکر پیش از دستور در جلسه علنی شورای شهر گفت: در دی‌ماه سال ۹۴ شورای شهر مصوبه‌ای درخصوص دفن مشاهیر در بهشت‌زهرا داشته است […]

[ad_1]

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از عدم اجرای مصوبه شورای شهر درخصوص دفن مشاهیر در بهشت زهرا (س) گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، احمد حکیمی‌پور صبح امروز در تذکر پیش از دستور در جلسه علنی شورای شهر گفت: در دی‌ماه سال ۹۴ شورای شهر مصوبه‌ای درخصوص دفن مشاهیر در بهشت‌زهرا داشته است که نحوه پذیرش این اجساد، دفن آنها و… احصا شده است، اما متاسفانه مشخص شد که این آیین‌نامه اجرایی نشده که باید بررسی شود که آیا این مصوبه به بهشت زهرا (س) ابلاغ شده است یا خیر.

وی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر شکایت تعدادی از اعضای شورای شهر از رسانه‌ها گفت: در خبرها آمده است که چند تن از اعضای شورای شهر از چند سایت شکایت کردند اما حالا هادی ساعی که نامش در میان شکایت‌کنندگان آمده بود می‌گوید که من شکایتی نکردم.

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران افزود: پیشنهاد می‌شود که دوستان از مسیر شکایت عبور نکنند و با تعامل مشکلات را حل کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس