تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از تعلل روزنامه همشهری برای انتشار مطلبش گلایه کرد. به گزارش ایسنا، احمد حکیمی‌پور صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با انتقاد از عملکرد روزنامه همشهری در عدم اجرای قانون مطبوعات گفت: من در مورد طرح بازنگری معاملات شهرداری مطلبی […]

[ad_1]

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از تعلل روزنامه همشهری برای انتشار مطلبش گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، احمد حکیمی‌پور صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با انتقاد از عملکرد روزنامه همشهری در عدم اجرای قانون مطبوعات گفت: من در مورد طرح بازنگری معاملات شهرداری مطلبی را برای چاپ به همشهری دادم که متاسفانه پس از گذشت چند روز هنوز این مطلب کار نشده است.

وی با بیان اینکه روزنامه همشهری در مورد عضو شورای شهر بی‌ممالات است، گفت: من در راستای تنویر افکار عمومی این مطلب را به همشهری دادم اما گویا عده‌ای از فاصله گرفتن شورا و شهرداری سود می‌برند و این در حالی است که روح شهردار نیز خبر ندارد و برخی کاسه داغ‌تر از آش می‌شوند.

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه وقتی سردبیر روزنامه اجتماعی متعلق به شهرداری، مدیرکل تشکیلات سیاسی می‌شود، ما نگران می‌شویم، چراکه بسیار زود است افراد وارد وادی انتخابات شوند.

حکیمی‌پور افزود: این روزنامه نه تنها پاسخ عضو شورا را با تاخیر و تعلل منتشر می‌کند بلکه به دنبال پاسخ‌گرفتن این مطلب نیز هست و من نمی‌خواهم اسم سیاسی بر روی این موضوع بگذارم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس