تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی انصارالله یمن از سکوت سازمان ملل متحد و قدرت‌های بزرگ درقبال تجاوز ائتلاف سعودی به این کشور به‌شدت انتقاد کرد. به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، «محمد عبدالسلام» سخنگوی انصارالله یمن در صفحه کاربری خود در «فیس‌بوک» نوشت: هنگامی‌که نیروهای ملی یمن یک گام سیاسی ضروری در راستای منافع مردم این کشور، وحدت […]

[ad_1]

سخنگوی انصارالله یمن از سکوت سازمان ملل متحد و قدرت‌های بزرگ درقبال تجاوز ائتلاف سعودی به این کشور به‌شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، «محمد عبدالسلام» سخنگوی انصارالله یمن در صفحه کاربری خود در «فیس‌بوک» نوشت: هنگامی‌که نیروهای ملی یمن یک گام سیاسی ضروری در راستای منافع مردم این کشور، وحدت آنها و حفظ حاکمیت آن بر‌می‌دارد، سازمان ملل و قدرت‌های بزرگ با جنجال‌آفرینی، دهها بیانیه در محکوم کردن آن صادر می‌کنند و این اقدامات را یک‌جانبه می‌دانند. 


عبدالسلام یادآوری کرد: ولی وقتی‌که «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهور مستعفی و فراری خطرناک‌ترین و بدترین حکم‌ها را یکجانبه علیه مردم یمن، زندگی و معیشت آنها صادر می‌کند و همچنین وحدت و حاکمیت آنها را نیز هدف قرار می‌دهد، سازمان ملل سکوت اختیار می‌کند. 


سخنگوی انصارالله همچنین سکوت سازمان ملل و قدرت‌های بزرگ در قبال احکام صادره شده از سوی هادی فراری در خصوص انتقال بانک مرکزی از صنعا به عدن را محکوم کرد.


طبق دستور هادی، قرار است هیئت مدیره بانک مرکزی یمن مجددا تشکیل شود و مقر آن از صنعا به عدن منتقل شود. هادی در جریان این اصلاحات، «منصور صالح القعیطی» را به عنوان رئیس و «عباس احمد پاشا» را به عنوان معاون رئیس بانک تعیین کرده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس