تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۴
سوشا را داریم، نوراللهی را نه !

سرمربی پرسپولیس در نشست مطبوعاتی پیش از بازی مقابل ذوب‌آهن از مصدومیت مجدد احمد نوراللهی خبر داد.

به گزارش گذار نیوز، برانکو که با تاخیر در این نشست حاضر شده بود با عذرخواهی از حضار اعلام کرد فکر می‌ کرده این نشست نیم ساعت دیرتر برگزار می‌ شود. سرمربی پرسپولیس سپس حرف هایش را با توضیح شرایط تیمش آغاز کرد:

بهتر از سپاهان بودیم

طبیعی است که برای بازگشت به خودمان زمان لازم داشته ایم. آن هم شکستی که واقعا استحقاقش را نداشتیم. نکته مثبت بازی سپاهان این بود که تیم جوان ما برتر از تیم قهرمان فصل گذشته لیگ نمایش داد و این جای خوشحالی است.

از بازگشت سوشا خوشحالم

با وجود اینکه حضور سوشا و بازگشت او به ترکیب خوشحالم می‌ کند اما باز هم ۴ بازیکن تیم من غایب هستند. لوکا ماریچ، رضا خالقی فر، وحید حیدریه و احمد نوراللهی. ما امیدوار بودیم نوراللهی را در بازی فردا در اختیار داشته باشیم اما باز هم او همراه ما نیست چراکه از ناحیه پا مصدوم شده است.

کار و کار و کار و کار!

با توجه به غیبت لوکا ماریچ ما باز هم تغییراتی در دفاع خواهیم داشت. البته بابک حاتمی که مصدوم شده بود به احتمال زیاد به این بازی می‌ رسد و این خبر خوبی است. ما در بلاک دفاعی مان ایمان صادقی، وحید حیدریه و ماریچ و رضاییان بازیکنان جدید ما بودند و طبعا این جابجایی ها در نمایش ما تاثیر گذاشت. جالب اینکه صادقی ۵ روز قبل از شروع لیگ و حیدریه ۱۰ روز قبل از شروع لیگ به پرسپولیس اضافه شدند. ما نیاز به هماهنگی داریم و تمرین بیشتر. به هرحال دفاع ما اگر خوب کار می‌ کرد، نه پدیده شانسی برای گلزنی داشت، نه استقلال‌خوزستان اما ما بودیم که به آنها فرصت دادیم. نتیجه ۲ ـ ۲ و شکست ۲ ـ ۱، روی اشتباهات خود ما رقم خورد. بازی سپاهان هم همین سناریو را داشت. باید روی خط دفاع تیم بیشتر کار کنم و در طول فصل باید مدام کار شود و کار شود و کار شود و این پروسه هرگز به پایان نخواهد رسید. البته این مساله مربوط به همه تیم است.

سوشا ۳ جلسه و مهاجم به او هم سه جلسه!

در این لحظه یک خبرنگار به انتقاد از زوج دفاعی اومانیا و ماریچ پرداخت که برانکو چنین پاسخ داد: شاید شما صحبت من را خوب نشنیدید. ۵ بازیکن دفاعی ما تازه به تیم ملحق شده اند. وقتی سال گذشته به تیم آمدم آقای بنگر مصدوم شدند و بازی های زیادی را کنار ما نبودند. بنگر را در بازی اول، نورمحمدی را در بازی دوم و اومانیا را در بازی سوم استفاده کردیم و به نظرم زمان لازم است برای آنکه آنها به کیفیت مورد انتظار برسند. یادتان باشد بعضی از تغییرات هم غیرمترقبه بوده. من مقصر نیستم که چرا سوشا ۳ جلسه محروم شده و بازیکنی که به او حمله کرده هم سه جلسه !

حل فنی موضوع رضائیان

بهتر است بگذاریم این مساله بین خودمان بماند. رضائیان شاید روی هیچ گلی مقصر نبود چون بازیکنان دیگر باید خلأ او را پر می‌ کردند. البته این مساله ای است که در جلسات فنی حل خواهد شد.

درباره بازیکنانم حرف نمی‌ زنم

من به این سوال بارها پاسخ داده ام که این ها بازیکنان پرسپولیس هستند؛ نه بازیکن من و مدیرعامل. من هیچ وقت در افکار عمومی درباره بازیکنان صحبت نمی‌ کنم. هم اومانیا و هم بنگستون برای رسیدن به آمادگی به زمان نیاز دارند.

مسابقه ای که دروازه‌بان حریف ستاره شد

ذوب‌آهن هم در بازی سپاهان و هم در بازی مقابل استقلال خوب کار کرده و ما بازی سختی خواهیم داشت. اینکه شما می‌ گویید دفاع راستشان ضعف دارد نمی‌ دانم از کجا آمده اما یک بار که به بازیکنانم گفتم از ضعف دروازه‌بان حریف استفاده کنند، در آن مسابقه خاص گلر حریف ستاره بازی شد. ما برنامه های خودمان را برای این بازی دنبال خواهیم کرد.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس