تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر صبح امروز شهردار قائمشهر در دیدار با اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر با بیان اینکه خواسته های جامعه کارگری همواره به حق بوده گفت:انتظار جامعه کارگری انتظاری عمومی است و بزرگان این قشر همواره بدنبال منافع شخصی نبوده و مطالبات جامعه کارگری را بیان نموده اند. […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر صبح امروز شهردار قائمشهر در دیدار با اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر با بیان اینکه خواسته های جامعه کارگری همواره به حق بوده گفت:انتظار جامعه کارگری انتظاری عمومی است و بزرگان این قشر همواره بدنبال منافع شخصی نبوده و مطالبات جامعه کارگری را بیان نموده اند.


رضا رحیمی افزود:متاسفانه و در شرایط کنونی بلحاظ بافت کارگری شهرستان قائمشهر و تعطیلی کارخانجات در این شهر رونق اقتصادی در این شهرستان به حداقل رسیده است و این شهر تولید و صنعتی به کارهای خدماتی روی آورده است.


شهردار قائمشهر با بیان اینکه قائمشهر دومین شهر پرتراکم کشور بعد از تهران میباشد افزود:نبودو کمبود زمین در این شهرستان باعث گردیده نتوانیم در توسعه شهری به اهداف خود برسیم.


وی در این نشست از برنده شدن شهرداری قائمشهر درمزایده کارخانه نساجی قائمشهر خبرداد و افزود: شهرداری قائم‌شهر با توافق نظر و همکاری شورای اسلامی شهر در پنجمین مزایده واگذاری کارخانه در اول ماه محرم شرکت کرد و توانست طبق قیمت کارشناسی به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برنده مزایده شود.


 وی افزود: طرح واگذاری و خصوصی‌سازی کارخانجات نساجی مازندران در دستور کار سازمان خصوصی سازی کشور قرار داشت و چندین مزایده برای واگذاری کارخانه نساجی شماره یک انجام شد.


شهردار قائم‌شهر با تاکید بر اصل رضایتمندی مردم و تبریک پیروزی خرید این سرمایه مردمی تصریح کرد: هدف از خرید کارخانه، زنده نگه داشتن خاطرات شیرین این کارخانه در اذهان مردم این دیار بوده که یادآور روزهای خوبی برای کارگران و مردم زحمتکش این سرزمین است.


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس