تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] طی حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور، وجه الله خدمتگزار به عنوان رئیس جدید مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور منصوب شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ طی حکمی از سوی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، وجه الله خدمتگزار به عنوان رئیس جدید مرکز مدیریت عملکرد […]

[ad_1]

طی حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور، وجه الله خدمتگزار به عنوان رئیس جدید مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور منصوب شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ طی حکمی از سوی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، وجه الله خدمتگزار به عنوان رئیس جدید مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور منصوب شد.
بنا بر این گزارش متن حکم انتصاب وجه الله خدمتگزار به عنوان رئیس جدید مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور به این شرح است:
جناب آقای وجه الله خدمتگزار
با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به سمت رییس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور منصوب می نمایم.
پیگیری برای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و نظارت بر اجرای آن، برنامه ریزی برای تهیه و تدوین شاخص های اختصاصی و معیارهای ارزیابی عملکرد، تهیه گزارش های مربوط به عملکرد وزارت متبوع، تجزیه و تحلیل عملکرد واحد ها، اجرای برنامه های بازرسی مستمر برای سنجش میزان مطابقت عملکرد با اهداف و برنامه ها و سنجش میزان رضایت مردم از واحد های مختلف از جمله اموری است که انتظار دارد در جهت تحقق آن کوشش و اهتمام نمایید.
توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس