تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دو جلد اول سری رمان‌های مصور انیمیشن بلند سینمایی «آخرین داستان» نوشته اشکان رهگذر با ویرایش محمد چرمشیر در مهر ماه امسال منتشر می‌شود. به گزارش ایلنا، دو جلد نخست این مجموعه براساس داستان جمشید و با الهام از شاهنامه به عنوان پیش درآمدی برای انیمیشن بلند سینمایی «آخرین داستان/The Last Fiction» به کارگردانی […]

[ad_1]

دو جلد اول سری رمان‌های مصور انیمیشن بلند سینمایی «آخرین داستان» نوشته اشکان رهگذر با ویرایش محمد چرمشیر در مهر ماه امسال منتشر می‌شود.

به گزارش ایلنا، دو جلد نخست این مجموعه براساس داستان جمشید و با الهام از شاهنامه به عنوان پیش درآمدی برای انیمیشن بلند سینمایی «آخرین داستان/The Last Fiction» به کارگردانی اشکان رهگذر منتشر می‌شود. این مجموعه، داستانی پیش از وقوع قصه انیمیشن «آخرین داستان» را به تصویر می‌کشد و این اولین‌بار است که برای یک انیمیشن بلند سینمایی در ایران رمان مصور منتشر می‌شود.


متن این رمان مصور را اشکان رهگذر نوشته است و ویرایش آن را محمدچرمشیر برعهده دارد. فائزه سپهرصادقیان، شیوا گل‌محمدی و داوود دیبا از تصویرگران این گرافیک نوول هستند.


انیمیشن سینمای «آخرین داستان» برداشتی آزاد از داستان «ضحاک» شاهنامه است که از سال ۸۹ در استودیو «هورخش» در حال تولید است.


گفتنی است علاقمندان برای اطلاع از تاریخ دقیق نشر و توزیع این مجموعه رمان‌های مصور می‌توانند  به وبسایت «آخرین داستان» به نشانی www.thelastfiction.com مراجعه کنند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس