تاریخ انتشار: ۰۱ بهم ۱۳۹۴

مجله اینترنتی داعش با نام “دابق” با انتشار تصویری از حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی نائب رییس مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهور در امور ادیان به انتقاد از آنها پرداخت.

به گزارش “گذارنیوز” ، مجله اینترنتی داعش با نام “دابق” با انتشار تصویری از حجت الاسلام ابوترابی نائب رییس مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام یونسی دستیار ویژه رییس جمهور در امور ادیان به انتقاد از آنها پرداخت.

تصویر منتشر شده در نشریه داعش مربوط به مراسم افتتاحیه گلزار شهدای کلیمی تهران می باشد که آذر ماه سال ۹۳ در بهشتیه کلیمیان تهران برگزار شد.

داعش از ارتباط انسان دوستانه مقامات ایرانی با دیگران ادیان الهی خشم خود را نشان داد و از آن انتقاد کرد.

حجت الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی نماینده مردم تهران و نائب رییس مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تمجید از مشارکت و حضور نمایندگان ادیان الهی در امور سیاسی و اجتماعی کشور گفت: علاوه بر بندگی خداوند، مبارزه با ظلم و ستم، گسترش عدالت، پرهیز از دروغ، حفظ نوامیس و رعایت حدود در ارتباطات زنان و مردان که نقش مهمی در شکل‌گیری خانواده دارد و آراستگی به ارزش‌های اخلاقی از مبانی مشترک تمامی ادیان الهی است.

وی با بیان خاطره‌ای از دوران اسارت برادرش در زندان‌های رژیم صدام گفت: پدر مهندس آخام‌زاده از هموطنان کلیمی که در دوران اسارت همراه با برادرم بود، روزی به دیدار پدرم آمد و خطاب به ایشان گفت که خداوند ابتدا حضرت آدم(ع) را که پیامبر بود، آفرید تا انسان‌ها را هدایت کند. همین خداوند بزرگ با قرار دادن پسر روحانی شما در کنار پسر من باعث شد تا پسرم از فضائل اخلاقی پسر شما بهره‌مند شود که برای این امر از شما تشکر می‌کنم.

گفتنی است ابوترابی به همراه یونسی و دیگر افراد حاضر در این مراسم با حضور بر مزار شهدای کلیمی با اهدای تاج گل از رشادت های آنان در دفاع مقدس تجلیل به عمل آورد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس